Oceny BMW Seria 3 E30 Touring

BMW Seria 3 E30 Touring - Oceń swoje auto
Zwiń podsumowanie

Wady i zalety – Zawieszenie (7)

~HNT126 / rallydesign@vp.pl
Touring 320 i 129KM 95kW
Tajemnica dobrego prowadzenia tkwi w prostocie- nie ma wielowahaczowej konstrukcji zawieszenia. Z tyłu niezależne trójkątne wachacze wleczone ze sprężynami i amortyzatorami + stabilizator, z przodu poprzeczne wahacze z kolumnami mc pherson + stabiliztor, do tego korzystny rozkład mas i tylni napęd- oto recepta na świetny, tani w eksploatacji, dający frajdę z jazdy układ zawieszenia.
3,3
~setius
Touring 324 td 115KM 85kW
auto 15 letnie ale za to jak trzyma się drogi
~Filip
Touring 318 i 113KM 83kW
Mimo iż auto komfortowo wybiera nierówności, to jest stabilne i z niezużytym układem kierowniczym i zawieszeniem bardzo szybko i precyzyjnie reaguje na ruch kierownicą.
~4321Horacy
Touring 318 i 113KM 83kW
doskonale sie trzyma twarde ale bez przesady
3,5
~grek
Touring 318 i 115KM 85kW
zawiesznie jest wytrzymałe,a oginalne amory z przodu przezyłu zamienniki z tyłu takze wystarczy
~pilujski@interia.eu
Touring 318 i 113KM 83kW
Miałem okazję sprawdzić zawieszenie w dość ekstremalnych warunkach. Gdzie przy prędkości powyzej 120 bardzo gwałtownie skręciłem raz w prawo, raz w lewo aby uniknąć zderzenia z autem które wyjechało niespodziewanie. Moja BMka zachowała się perfekcyjnie. Zawieszenie doskonale utrzymało kurs który mu nadałem... byłem po prostu w szoku jak pięknie się auto zachowało.
~Luk
BMW Seria 3 E30 Touring