Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

maatohewetbi, 14 lat temu
Silnik 320 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Inne : Układa kierowniczy tego samochodu to po prostu klasyka, bajka!
Ideałów nie ma, ale jak kupcy przyjeżdżali z miernikiem to się okazało, że był bity wszędzie, chyba miał też dachowanie a samochód...prowadził się idealnie, nie ściągał! Poza tym to było moje drugie BMW i o tej marce złego słowa nie powiem: silniki nie do zajeżdżenia a prowadzenie i układ kierowniczy:bajka!!! Typowy samochód dla faceta: bez zbędnych bajerów, wspomaganie dość oporne, ale dla mnie idealne.Do tego 6 cylindrowy rzędowy (!) silnik... Chętnie odpowiem na każde pytanie na maila: trance_maniak@tlen.pl
Silnik tego samochodu to duży plus. Na 5 biegu można sobie jechać spokojnie i wyprzedzać. Do tego ten pomruk, a co najważniejsze-cisza w środku!
Miałem już Omegę B, Carismę, teraz mam Mercedesa klasy C i powiem tyle: żaden z tych samochodów nie miał takiej skrzyni jak BMW-biegi wchodzą lekko.
Bez komentarza
Bardzo dobrze wszystko rozłożone, jak dla mnie wzór!
U mnie chyba szwankowała klimatyzacja, ale i tak nigdy nie miałem zaparowanych szyb.
Kierowca i pasażer mają wygodnie, z tyłu też może być...ale w końcu to coupe.
W środku cisza...nawet silnika nie było słychać. Jak dla mnie super!
W mieście spalał od 10 do 11 litrów benzyny przy jeźdźie zrównoważonej (bez gwałtownych przyspieszeń, ale ruszanie dość żwawe) a w trasie około 9 litrów.
Jak na taką markę, tę frajdę jazdy i wygląd...idealnie!
Kiepsko przemyślane szyby bez ramek. W moim autku woda się dostawała do wnętrze, bo uszczelki już słabe.
Raz tylko nie chciał zapalić, ale coś w komputerze się powaliło. Wystarczyło zresetować komputer. Poza tym nic się nie działo!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 i 150KM 110kW [l/100km]

Dziennik kosztów dla BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW