Ocena kierowcy - BMW Seria 3 E36 Coupe

miky, 12 lat temu
Silnik 320 i 150KM 110kW
Rok produkcji 1997
BMW Seria 3 E36 Coupe 320 i 150KM 110kW 1992-1999 - Oceń swoje auto
Fajne stylistycznie autko , na swoje lata auto jest komfortowe i dynamiczne choć spalanie małe niejest ale jest to rekompensowne wspaniałym układem jezdnym który jest wzorowy. W zimie polecam zakupić sobie dobre opony żeby niemieć problemów choć jak ktoś jeżdzi powoli i nie szaleje nie powinien obawiać się zimy. 113KM to może nie jest bardzo dużo choć do tego auto w zupełności wystarcza. Dodam że BMW do dzisiaj jest obiektem zazdrości wielu użytkowników innych marek typu audi i mercedes i stąd biorą się wymyślane przez nich historie negatywne na temat tej marki ale to świadczy tylko jak mało rozwinięci intelektualnie i umysłowo posiadacze audi i mercedesa, Pozdrawiam i dla tych którzy planują zakup tego BMW prosze o zwiększoną uwage podczas zakupu bo wpakowć się w szrota to nie problem. Jedno z moich ulubionych samochodów , niezawodny w każdej sytuacji , świetny silnik który lubi wysokie obroty i szybką jazde oczywiście w granicach rozsądku:) , auto nadal prezentuje się jak rasowe niemieckie coupe które podoba się każdemu po dzień dzisiejszy , oko ciesza modele bez zadnych durnowatych przeróbek itd. liczy się 100% oryginał , ewentualnie m-pakiet i auto wygląda olśniewająco a podczas jazdy nie trzeba radia , wystarczy cudowny dżwięk silnika:) Dobre i zadbane modele trzymają cene zwłaszcza 328i ,325i oraz 318is niemniej jednak esli chcemy miec np. 320i w super stanie musimy mieć w kieszeni .ok 12-13 tys zł pozatym e36 jest to auto na którym się nie oszczędza bo może nas to sporo kosztować w przyszłości. jestem zadowolony ze swojego e36 i napewno go nie sprzedam , ewentualnie za jakiś czas mam w planach kupić e30 z mocnym silnikiem i je całkowicie odnowić i odpicować.Samochód w całości oceniam jak najbardziej na wielki plus. Być może nie jestem obiektywny gdyż jestem wielkim fanem tej marki ale mając już kilka egzemplarzy BMW na żaden nie mogłem narzekać. Trzeba pamiętać jedynie żeby dokonać dobrego zakupu (nie najtańszego samochodu, a dopłacić troszkę więcej do średniej krajowej jak trzeba i kupić naprawdę zadbany egzemplarz, który później będzie cieszył się bez awaryjnością). Blacha w tych samochodach jak na mój gust jest bardzo dobra (ocynkowana) mój samochód ma już prawie 16 i jedynym małym ogniskiem rdzy jest maska gdzie wcześniej był odprysk od kamienia (oczywiście po zimie idzie do malowania). Tak więc zadbaj o swój samochód, to później on zadba o Ciebie ;) Jak na wiek to auto jest świetne , brak oznak korozji ale dla pewności zleciłem konserwacje podwozia w profesjonalnej firmie zajmujacej się takimi sprawami , zapłaciłem 800 zł ale podobno na 8 lat mam spokój , ogólnie auto sprawuje się dobrze choć mógłby palić mniej jednak frajda z jazdy gwarantowana :) zresztą raz się żyje :D i szkoda marnować się w powolnym dieslu czy silniku z kosiarki na lpg :D , wsumie za mo model dałem 15 tys zł i mam już jakiś czas i jest rewelacja , tylko płyn do spryskiwaczy lałem a reszta była ok. Polecam bo to auto już powoli staję się coraz żadsze na drogach i nabierze na wartości.

Pb - zużycie paliwa dla silnika 320 i 150KM 110kW [l/100km]

9,1