Lista ocen BMW X1 E84 Crossover (19) - Wyciszenie

Na liście zabraknie 16 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~radek_rr@o2.pl
Crossover sDrive18d 143KM 105kW
Głośność silnika na idealnym poziomie, podczas normalnej jazdy nie przeszkadza, ale jest słyszalny i można intuicyjnie zmieniać biegi. Podczas bardziej dynamicznej jazdy bardzo fajnie mruczy i jest głośniejszy. Jak mu się wciśnie to od 2,5 tys obr. ryczy jak dziki zwierz, jednak nie ma to nic wspólnego ze zrywaniem asfaltu (pisałem o osiągach wyżej) niestety. Szum toczenia się oraz wiatru zaczyna przeszkadzać dopiero na autostradzie i to dość...
~WojtekS2008
Crossover xDrive20d 177KM 130kW
A tu odejmę za te hałasy z deski i ogólne wrażenie że mogło by być lepiej. Proszę pamiętać że oceniam auto dając mu wysoko poprzeczkę. Jeździłem japońskim konkurentem i było spoooro gorzej.
~AREK
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
jak na samochód tej klasy bardzo słabe szum powietrza już od 100 km/h, a przy dużej predkości straszny świst, który nie pozwala pojechać trochę szybciej np na autostradzie
~esc17
Crossover xDrive20d 177KM 130kW
Nie mam uwag, co prawda maska nie jest wyciszona ale przy prędkości +180 km/h da się normalnie rozmawiać bez podnoszenia głosu, jest okej.
~---
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
średnio wyciszony, zwłaszcza za bardzo słychać silnik. Na osłodę dodam, że użytkowałem nowe BMW serii 3 z dieslem, jest gorzej wyciszone...
~paco
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
troche zagłosno , myslałem że bedzie lepiej ale do 120km/h jest ok na pewno duży wpływ na hałas mają opony trzeba zwracać uwagę na głosność przy zakupie
~Użytkownik z Katowic
Crossover sDrive18i 150KM 110kW
Silnik benzynowy na wolnych obrotach prawie nie jest słyszalny ! W czasie jazdy jest niewiele głośniej - ogólne wrażenia jak w klasie premium.
~busztaster
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
Pozostawia trochę do życzenia, szczególnie przy wyższych prędkościach. Taka już specyfika silników dieslowskich.
~arthasPL
Crossover xDrive18d 143KM 105kW
No cóż. Może limuzyna to nie jest ale też nie ma się czego czepiać. Drzwi trochę kłapią jak w Daewoo lub Skodzie Fabia.

Usterki BMW X1 E84

BMW X1 E84 – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~PAWEŁ JJ
Crossover xDrive23d 204KM 150kW
spodziewałem się lepszego chociaż subiektywnie jest lepsze niż w X1 20d xdrive którym jeździłem podczas jazdy próbnej
BMW X1 E84 Crossover