Lista ocen BMW X6 E71 Crossover xDrive35d 286KM 210kW 2008-2011 (6) - Całokształt

Na liście zabraknie 7 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gool
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Swietny samochod , laczy w sobie wiele cech ktore przynajmniej dla mnie sa niezwykle wazne -np doskonaly silnik, przeniesnienie napedu -wzorcowe/wczesniej jezdzilem audi/,wysoko zawieszony, naped 4X4 Wbrew opinii niektorych dziennikarzy sporo miejsca z tylu/chyba ze masz w rodzinie wielkoludow/, mnostwo miejsca z przodu. Zawieszenie - sprezyste ale komfortowe, przechyly - nieodczuwalne.Mam to auto na "normalnych oponach" tj 255/55-19'Podobno...
~qwerty13
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
BMW OK . Nigdy nie kupujcie od ALUSPORT w Busko-Zdrój - tragedia . żeby zwrócić towar musi być jak z pod igły - nie ważne jest dla nich że przymierzyłeś, ma być w stanie nienaruszonym. NIEPOLECAM ALUSPORT Z BUSKO-ZDRÓJ !!! BMW e71 to jest to.
~aloyzy
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
auto jest poprostu świetne,a układ jezdny i silnik genialne. Bagaznik i linia załadunku koszmarna , spalanie raczej duże ale kogo to obchodzi przy tm jak to jeździ.
~arkadiusz walenty
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
myślę że dobre 5 z małym minusem Jednak reszta świata jest już b blisko Jak nie zmieni się polityka cenowa Czar BMW pryśnie .
~Derenko
Crossover xDrive35d 286KM 210kW
Ogólnie nie jestem zadowolony. Prestiż na siłę: ani w teren, ani prawdziwa limuzyna. Kolejne dziwne auto, które nie wiadomo do czego ma być.
~alp
fajne auto