Oceny Cadillac SeVille V

Oceny Cadillac SeVille V – wybierz silnik

Najnowsze oceny Cadillac SeVille V

~jacek
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Na przeciwko pasażera z przodu, często (wynika ze zdjęć różnych aut) zaczyna podnosić się tapicerka kokpitu, jest to do przyklejenia. Ciężko dokupić felgi - rozstaw śrub małopopularny a chrom po kilku latach po mimo że rewelacyjny to schodzi. Mogą utleniać się felgi - alu, pod oponami, wtedy istnieje szansa częstego schodzenia powietrza z kół; wlew paliwa wyprofilowany tak, że trzeba nauczyć się wlewać by nie odbijało pistoletu. Źle rozwiązane...
~michciurek@neostrada.pl
Sedan 4.6 i V8 32 279KM 205kW
Uwielbiam to auto za komfort, styl (prosty ale zawsze modny - nigdy się nie zestarzeje) bezawaryjność i klimat amerykańskich aut. To jest pierwsze amerykańskie auto które kupiłem i już wiem że po pierwsze nigdy go nie sprzedam a po drugie - dokupię następne aby mojemu Cadillacowi nie było smutno w garażu. :-)
~MarekR
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Jest to auto poprostu bomba.... niedość że mamy komfort rewelacyjny to i również osiągi jak w samochodach sportowych i to za tą cene (w porównaniu do Mercedesa Cadillac jest dużo bardziej interesującym pojazdem w tej kategorii cenowej)
~Roman 69
dla mnie 4z plusem bo liczę że kiedyś znajdę jakieś auto któremu dam 5
~Jacek
Sedan 4.6 i V8 32 305KM 224kW
Jak dla mnie bomba. W srodku zapach skory, luksus, wygoda. Wszystko elektryczne. Funkcji ma tyle ze pewnie i tak nigdy ich wszysykich nie poznam. Bede plakal jak bede mial go kiedys sprzedac.
~KL