Ocena kierowcy - Chrysler 300C I Sedan

Neo, 14 lat temu
Silnik 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Rok produkcji 2008
Chrysler 300C I Sedan 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Silnik : Mruczy jak Lew! Zbiera się w 7.5 sek do setki! Malina!!!
Powiem tak: Nawet usterki wybaczę, jesli takowe się pojawią! Żadne auto nie zrobiło na mnie takiego wrażenia!
Przesiadłem się z Mercedesa C220cdi o i tak dobrym momencie obrotowym (chyba 360Nm) Ale kiedy zasiadłem w 300c Poczułem się jak w Rakiecie!! Przepiękny moment obrotowy! Auto startuje jak gepard podczas ataku, mrucząc przy tym z finezją... ehh Cacko jednym słowem!!
Skrzynia pracuje wyśmienicie! Czasami zapominam, że ma więcej niż jeden bieg;)
o i tu oczywiście porównując do c220 pojawia się mały problem, gdyż promien skrętu znacznie większy ale prowadzi się Miodzio! Daję 4+
na światełkach mały problem;) Albo obniżamy fotel albo stajemy troszkę dalej niż wszyscy;) Ale nie przeszkadza mi to! Nawet bawi, że tak powiem;):)
coż.. dla mnie bomba!
Super!
hmm bez komentarza! Moją narzeczoną muszę szukać w samochodzie.. a jak wsiądzie z Mini Yorkiem... można sobie wyobrazić heh..;)
Super!
lekko ponad 8 litrów! szczerze mówiąc jestem mile zaskoczony! przy taki silniku spodziewałem się ponad 10l na 100km.
za taką cenę z full wyposarzeniem to chyba nie krzywda;)
auto ma miesiąc, choć rocznik 2008. ale niedawno wyjechało z salonu. narazie nie narzekamy! ale... chwila.. podgrzewanie tylnej kanapy miałem zepsute.. ktoś wciznał za mocno przycisk podgrzewana. ale usterka od ręki naprawiona.
narazie super!

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 CRD V6 218KM 160kW [l/100km]