Chrysler 300C - Oceń swoje auto

lista nadwozi Chrysler 300C
lista silników Chrysler 300C
Mniej

Oceny Chrysler 300C

Podobnie jak w segmencie Wyższa klasa średnia (4,30)

dodano 11.05.2014 przez

Bardzo klasyczna i zarazem strasznie oryginalna sylwetka, szczególnie limuzyny, choć kombi też niesztampowe. Auto po 10 latach od produkcji nie zestarzało się w ogóle i ciągle wygląda jak milion złotych, choć kosztowało jako nowe ćwierć tej sumy z pełnym wyposażeniem!Jak ktoś utrzyma aut w należytym stanie przez kolejną dekadę, to klasyk gwarantowany, ponadto dobre egzemplarze stabilnie trzymają swoją wartość. Na drodze budzi respekt wśród innych użytkowników do tego stopnia, że dużo z nich samych z własnej woli ustępuje miejsca na lewym pasie, czy w ogólnie nas nie wyprzedza, czy tego chcemy, czy też nie!

dodano 08.01.2011 przez

Doskonałe auto, wygodne, dające frajde z jazdy, jezdząc nim czuje sie jak pan na szosie, bardzo atrakcyjny wygląd, ludzie sie bardzoglądają. Moim zdaniem jak chcesz mieć auto exkluzywne, piękne, niezawodne i orginalne kupcie sobie 300c, moim nst autem też będzie chrysler. Audi, BMW czy Mercedes sa dużo droższe a wyglądem nie dorastają do pięt. Popatrzcie sobie na opinie 300c a np na opinie BMW seri 5 i sami zrozumiecie...

dodano 03.01.2006 przez

usterki na samym początku, może nie miał przegladu tzw. zerowego, trzeba było zrobić parę rzeczy (gwarancja) teraz jest ok, a jeżdziłem różnymi nowoczesnymi dieslami, ale czyms takim to pierwszy raz (turboładowany V6 common-rail z intercolerem, 24-zawory, zmienna geometria łopatek turbosprężarki. 510Nm przy 1600 obr./min! i przy tej masie do 100km/godz. w 7,5 sek !

dodano 17.12.2014 przez

Godne polecenia auto dla osób które chcą duże,szybkie i wygodne auto , z którym nie będą myśleć o mechaniku.Robisz podstawę i jeżdzisz rok w rok.Taka europejska toyota , niezawodność i przyjemność użytkowania.Wnętrze bez jakiegoś prestiżu wykonania jak e65 czy e60 ale wszystko jest i nie musisz wciąż naprawiać dużymi kosztami jak chcesz mieć auto zawsze OK.

dodano 27.03.2006 przez

Ogólnie oceniam samochód jako warty swej ceny. Nietuzinkowe auto dobrze zrobione i niezawodne. Daje dużą frajdę z jazdy a jednocześnie zapewnia komfort pasażerom. Oczywiście z racji gabarytów nie wszędzie można go zaparkować, ale sądzę ze jest dosyć zwrotny. Doskonały na dłuższe trasy, "moce" drzemiące w silniku pozwalają na bezpieczną i wygodną jazdę.

dodano 14.06.2010 przez

Jeżeli chcesz mieć auto które wyróżnia się z tłumu innych aut i zwraca uwagę innych kierowców, a w szczególności płci pięknej ;), to musisz go mieć. Najfajniejsze jest to, że odkąd mam ten samochód, nie mam problemu z włączaniem się do ruchu, a inni widząc mnie w lusterku wstecznym, ustępują , lub zjeżdżają mi z drogi.

dodano 03.06.2013 przez

Jest to prawie auto idealne. Wspaniały wygląd, komfort użytkowania, cicha jazda, olbrzymia ilość miejsca. Jedyne minusiki to deczko słaba widoczność odczuwalna zwłaszcza gdy się stoi na światłach, spalanie mogło by być ciut niższe. Do auta o masie 2T mogli by dać trochę lepsze hamulce.

dodano 23.08.2011 przez

po pierwszych zachwytach z czasem okazuje się że ma wady (głośność, średnie materiały wykończeniowe, częste przeglądy), ale ogólnie to wielkie wygodne i komfortowe auto z wnętrzem niedorastającym do mesia czy audi, ale cena też nie dorasta więc jest ok. generalnie lubię to autko

dodano 10.02.2009 przez

Super prezentująca się limuzyna, zwraca uwagę młodzieży, dorosłych i dziadków, z potężną mocą i wielkim wygodnym wnętrzem. Bezpieczeństwo na 5+ posiadam rzadko spotykaną wersję 4x4 ( AWD) dającą pełną kontrolę nad tym ostrym i szybkim samochodem.

dodano 08.09.2005 przez

bez sensu płacić dodatkowe 100.000 - 150.000 zł na niemieckie związki zawodowe u BMW / Audi czy Mercedesa - za 260.000 zł (z nawigacją DVD i kilkoma innymi extrasami) ) mam rewelacyjne auto o niebo lepszym wyglądzie