Ocena kierowcy - Chrysler 300C I Touring

Lucjan, 13 lat temu
Silnik 3.0 CRD V6 218KM 160kW
Rok produkcji 2010
Chrysler 300C I Touring 3.0 CRD V6 218KM 160kW 2004-2010 - Oceń swoje auto
Inne : Całokształt. Pozdrawiam wszystkich posiadaczy tych maszyn. do zobaczenia na drodze. Szerokości!!!
Układ elektryczny : lampa led do jazdy dziennej została wymieniona z racji zróznicowanego natężenia swiatła na diodach
Karoseria : emblemat 300C na klapie tylnej uległ zniszczeniu (odpadł chrom)
Polecam to auto każdemu kierowcy który ceni sobie komfort, bezpieczną jazdę i odrobinę indywidualności.
Kultura pracy na bardzo dobrym poziomie. Podczas ostatnich mrozów nie dawał choćby najmniejszych oznak trudności ze startem. Ta jednostka wydaje się być najbardziej optymalną na nasze warunki i niepohamowane kretyńskie ceny paliw.
Choć tylko pięciobiegowa i z pewnym niewielkim opóźnieniem reakcji, pozwala na jazdę zarówno dostojną jak i dynamiczną. Moim skromnym zdaniem trudno o lepszy dobór do tej konkretnej jednostki napędowej.
Miałem obawy co do jazdy po śniegu. Szybko minęły. Po wyczuciu auta tylny napęd daje mi takie samo poczucie przylegania do podłoża jak w Isuzu D\'max 4x4, którym jeżdżę równolegle.
No cóż. Coś za coś. Gdyby nie mniejsze od innych marek szyby, to auto nie miałoby opisywanego przez wielu wyjątkowego charakteru. Dla kierowcy widoczność wystarczająca, kierowca korzystający z lusterek z pewnością nie będzie narzekał. Podróżując tym autem po naszym kraju można zwrócić uwagę na ciekawe zjawisko, którego nie odczuje żaden inny kierowca a mianowicie sygnalizacja świetlna w Polsce montowana jest wg. własnego widzi mi się. Nie będę się rozpisywał bo zaraz pewnie zahaczę o politykę, ale dla kierowców 300C temat nie wymaga rozwlekania.
Nie mam uwag.Dodam tylko, że 3 letni syn zasypia w tym aucie w kilka sekund po ruszeniu z miejsca.
W zimie ogrzewanie rewelacja. czekam na okres letni aby móc doświadczyć pracy klimatyzacji.
Nie komentuję - bo po co? 4 osoby podróżują bardzo wygodnie. Myślę, że piąta tez nie będzie narzekała.
Jeśli jedynym dźwiękiem docierającym do kabiny jest szum zimowych opon toczących się po asfalcie, to uważam za bardzo dobre osiągnięcie.
Co do spalania to naprawdę rewelacja. Pozostałe dane nie powinny znaleźć się w tej rubryce a to dlatego, że jeżdżąc autem za blisko 200 tys. Zł należy mieć na uwadze relatywne ceny eksploatacji.

On - zużycie paliwa dla silnika 3.0 CRD V6 218KM 160kW [l/100km]

Chrysler 300C I Touring