Ocena kierowcy - Chrysler Neon I

polecam, 13 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1998
Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
Przeniesienie napędu : samochod odchodzi na swiatlach przy normalnej jezdzie, rewelacje przy wyprzedzaniu, przy dlugich trasach nieocenione. Zlodzieje sie nie czepiaja- nie strach zostawic go na parkingu
bardzo dobrze, pojemnosc niesamowita- zaskoczy nie raz. jest niesamowita w zakretach - trzyma sie znakomicie drogi. mozna spokojknie w razie potrzeby podpiac przyczepke- i tez daje rade pod nawet pod ostra gorke. Przy jezdzie ok 70 km/h spali wiadomo wiecej tak do 12-13l/100km.
nie mam zastrzezen
Automat to doskonala jazda, zero stresu. Idealne rozwaizanie dla kazdej kobiety, faceci dopiero do tego dojrzewaja ;P:) I nie prawda ze wolniej \"idzie\" bo wielu zostaje w tyle gdy my wogol sie ne nadwyrężamy. Przy takim rozwiazaniu nie sposob zepsuc Moj nastepny samochod bedzie mial automatyczna skrzynie biegow.
oki
bardzo szeroka szyba- bardzo szeroki zakres widoczność
fotele z przodu bardzo wygodne - kubelkowe,doskonale trzymaja. Placy nie bola nawet po 1500km ciaglej niemalze jazdy gorzej jest z tulu- sztywne- sportowe zawieszenie nie jest za wygodne, ale co czepiac sie auta jak takie drogi !!:) w amfibi tez by \"dziure\" znalazl
troche klima latel moglaby byc mocniejsza ale cos nie jest tak zle, zwlaszcza jak na dworze jest po 34 stopnie
momimo pozornie maleje kubatury z zew w srodku jest bardzo przstronnie moj brat jest dosc wysoki ma ponad 190 cm - i spokojnie moge siedziec zz nim w samochodzi chodz do malych nie naleze mam 175 cm jest niesamowicie pojemy - jego wewn przestrzen mnie juz nie razy zaskoczyla
brak pelnej ramy dla przedniego okna jest odczuwalne przy jezdzie powyzej 110-120 km/h slychac szum, taki lekki gwizd
wg moich doświadczeń- stala trasy i bak na prawie na zero zatankowany do pełna-ok35l-38l spokojnie 550km
Komfort jakość ogólna jest niedoceniona w stosunku do ceny. auto ma rewelacyjna cene
w sumie poza wymiana tarcz,klocków hamulcowych, żaróweczek i filtra oleju to nie ruszałam auta - a w gruncie rzeczy o takie auto chodzi

Pb - zużycie paliwa dla silnika 2.0 16V 133KM 98kW [l/100km]

8,8