Ocena kierowcy - Chrysler Neon I

re_tt@poczta.onet.pl, 19 lat temu
Silnik 2.0 16V 133KM 98kW
Rok produkcji 1995
Chrysler Neon I 2.0 16V 133KM 98kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
na razie jestem zadowolony , mam zamiar eksploatować go jeszcze trochę , narzekania o dostepność częśći można między bajki włożyć , ceny także nie zwalaja z nóg , oczywiśćie pod warunkiem że się trochę inwencji w ich zakup włoży.
ładnie się wkręca na obroty , dynamiczny i elastyczny , równa praca
mam automata i jestem zaskoczony ! wspaniała rzecz , nie kupie już auta z manualną
dla mnie odrobinę za twardy , dla "sportowca" za miękki , czyli byle jaki kompromis
do przodu OK , do tyłu także jeżeli opanowane są lusterka imaczej tragicznie , lecz największą tragedią i nieporozumieniem są swiatła ! mimo wymiany reflektorów na nowe bardzo żle
nie mam nic do zarzucenia , no może tylko za mały zakres regulatora pracy wycieraczek
ale żeby nie było za radośnie problemy z parowaniem przy (już!! ) trzech osobach i odrobinie wilgoci w kabinie czy na zewnątrz , ogrzewanie bardzo wydajne natomiast słaby nawiew ciepłego powietrza na boczne szyby , ogrzewanie szyby przedniej i nóg rewelacyjne !
tylko dla 4 osób , mam 186 cm wzrostu i spokojnie mieszczę się i z przodu i z tyłu.
do 90km/h super , powyżej słychać szum powietrza na otworach drzwiowych , przy 160 już nie wiadomo co szumi :-))))
na tą dynamikę i pojemność nie mam nic złego do powiedzenia , zużycie średnie wychodzi mi od 8,0 do 8,56 l/100km , w trasie przy spokojnej nodze 6,0 do 6,5 l/100km , moim zdaniem bardzo umiarkowany apetyt !
dobry stosunek jakośći do ceny , niestety dobry egzemplarz jest w kraju prawie nieosiągalny , wiec nad zakupem używanego należy się dobrze zastanowić a już na pewno wypasionego automatem !
nie jest żle , ja zapłaciłem frycowe za brak wiedzy ! automatem trzeba umieć jeżdzić !! zanim się zacznie użytkować czytać czytać i jeszcze raz czytać to się opłaci !
skrzynia , komentaż jak wyżej.
Chrysler Neon I