Lista ocen Chrysler (1644)

~qqv@wp.eu
Chrysler Crossfire
Coupe 3.2 i V6 18V 218KM 160kW
Nieporównywalny wygląd i design w porównaniu z Mercedesem Slk fajny wysuwany spoiler przy 110 otwiera się przy 60 chowa ale można elektrycznie go otworzyć wszędzie zwraca na siebie uwagę, bardzo dobry sprzęt grający Infinity z soobwoferem doskonałe właściwości jezdne bezawaryjny
~Franz
Chrysler Voyager II
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
auto miałem w latach 2005-2008 super było moim pierwszym autem wcześniej jeździłem modeo benz i diese ojca oraz swoim bravo - te auta są godne polecenia jednak jak chodzi o vany to nigdy innego bym nie chciał !!!
~jagerwolf
Chrysler Neon II
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jeździ się świetnie. Wygodnie i nie drogo. Ceny części jak popatrzyłem poza tymi sygnowanymi Mopar normalne.
~ratmed-arek@wp.pl
Chrysler 300M
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Komfort, komfort i jeszcze raz komfort... nie zamieniłbym tego na żaden inny. Samochód po prostu płynie po drodze a prowadzenie go nie sprawia żadnych kłopotów a przede wszystkim nie męczy. Bardzo udany model.
~On
Chrysler Voyager III
Minivan 3.3 V6 158KM 116kW
Doskonały samochód rodzinny, a muszę zaznaczyć, że moja rodzina jest już... dwuosobowa ;-) ja i żoneczka. Następnym pojazdem będzie też koniecznie rodzinny, Grand Voyager, koniecznie z silnikiem 3,3 lub 3,8 i oczywiście z ogrzewaną tyną częścią kabiny. Innych samochodów jak i wersji silnikowych nie biorę pod uwagę. Więcej o tych samochodach, ich zaletach jak i wadach, a dokładniej o usterkach, możecie poczytać na www.asu.pl
~Vette (tagra2@wp.pl)
Chrysler 300M
Sedan 3.5 i V6 24V 252KM 185kW
Zdecydowanie najlepszy samochód jakim miałem okazję jeździć! Polecam go wszystkim, którzy cenią komfort, elegancję i radość z jazdy. Co również nie jest bez znaczenia, samochód jeszcze długo zachowa swój piękny wygląd i nietuzinkowy charakter. Dla niezdecydowanych polecam jazdę próbną takim samochodem, z pewnąścią nie będziecie chcieli z niego wysiąść.
~krzysztof
Chrysler Concorde II
Sedan 3.5 i V6 24V 237KM 174kW
doskonałe auto. Pomimo dużego silnika, na LPG jest bardzo korzystne w eksploatacji.
~Witolo
Chrysler Sebring II
Sedan 2.7 i V6 24V 203KM 149kW
Wszystko w jak najlepszym porządku, wprawdzie jakbym chciał się do czegoś doczepić totaki samochód mógłby mieć trochę większy bagaznik (po wstawieniu baku na LPG) z 490 litrów zmalał o jakieś 70 (niestety 5 cm wystawał zbiornik z miejsca na koło zapasowe) więc po podniesieniu o 5 cm całości (za pomocą styropianu) i wyrzuceniu koła dojazdowego z miejsca na koło do bagażnika w sumie straciłem jakieś 80-90 litrów. Gdyby bagażnik miał np 600...
~Borys
Chrysler Voyager III
Grand Voyager 3.8 V6 4x4 178KM 131kW
Jest to jedno z lepszych aut jakimi jeździłem. Nie mówię tu o osiągach, bo autko na autostradzie lubi 140kmph a na trasie ok. 100-110, ale przede wszystkim o KOMFORCIE ! Komfort, gabaryty, przestrzeń, wygoda to słowa opisujące to auto. Wielki rozstaw osi w Grandzie, duże koła, duży silnik, komfortowe zawieszenie - wszystko to wpływa na przyjemnosc z jazdy. Oczywiście w zakrętach to nie sportowy mercedes, ale umówmy się - takimi autami się...
Dziennik kosztów dla Chrysler
9,4
12,1
15,2
~fura1990@wp.eu
Chrysler Neon I
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Frajda z jazdy. Na prawdę. Błyskawiczna reakcja na gaz, pewne zachowanie na zakrętach, bardzo dobrze wyposażenie jak za tą cenę. Z neonem jest tak: Jeśli się nie psuje to się nie psuje. Jak coś się zepsuje to wszystko naraz.