Lista ocen Chrysler (1644)

~Michał
Chrysler Town & Country IV
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Aktualnie przejechałem autem od zakupu 30 tyś i ma ono teraz ok 100tys km przebiegu. Czyli juz cos można konkretnego powiedzieć o tym aucie. Rozważania dotyczące oceny auta trzeba prowadzic a jkaimś kontekście a ewentualne porównania prowdzic wsórd aut tej samej klasy, więc kilka słów na poczatek co dla mnie było ważne przy wyborze auta: miejsce dla 7 osób z przyzwoitą przestrzenią bagażową, wygodny i praktyczny , niezawodny, przyjemny w...
~Wiesław
Chrysler Voyager II
Minivan 3.3 V6 150KM 110kW
Jeżeli ktoś szuka WYGODNEGO, dużego, rodzinnego samochodu, a od czasu do czasu poprzebuje małą ciężarówkę za rozsądne pieniądze nie widzę innego samochodu i już zastanawiam się nad kupnem następnego modelu
3,3
~klubowicz91@o2.pl
Chrysler Voyager III
Minivan 2.5 TD 116KM 85kW
Auto nie dopracowanie pod maska ale dopracowane wewnątrz co za tym idzie wygodne ale drogie w naprawie.
~wkarlowski@o2.pl
Chrysler LE Baron III
Cabrio 2.5 i Turbo 155KM 114kW
Nie dalem doskonale bo do takiej oceny musi jeszcze dorosnąć, ale dobrze jest zasłużone, pod kilkoma warunkami: 1. Pamiętaj ze nie kupujesz nowego auta i nie porównuj go do auta z tych czasów bo porównać się nie da. 2. Pamiętaj ze to amerykanin - jest wygodny ale i kaprysny. Kiedyś ktos powiedzial mi to odnośnie innego auta, że jest jak piękna kobieta. Brzydka kobieta nie grymasi tylko cieszy się ze kogos ma, piękna kobieta jest znacznie...
~starwer@vp.pl
Chrysler Town & Country III
Van 3.8 V6 180KM 132kW
Wszyskto ma swoje PLUSY I MINUSY - tu raczej więcej tych pierwszych.
~Born2ball lordof8rings@go2.pl
Chrysler Stratus I
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Najpiekniejszy samochod jaki mialem i nie zamienie go na zaden inny. Jest praktycznie bezawaryjny, ekonomiczny, budzi podziw i zainteresowanie na drodze, mozna sciagnac dach, po prostu cos dla milosnikow motoryzacji. DLa ludzi, ktorzy lubia sie wyrozniac i wyrazac sie przez to w czym np jezdza. Jest to samochod wyjatkowy, na polskich drogach jest ich naprawde malo, gwarantuje ci, ze nie zaparkujesz obok drugiego takiego samego.
~andikasiurak@poczta.onet.pl
Chrysler 300C I
Sedan 5.7 i V8 AWD 340KM 250kW
Super prezentująca się limuzyna, zwraca uwagę młodzieży, dorosłych i dziadków, z potężną mocą i wielkim wygodnym wnętrzem. Bezpieczeństwo na 5+ posiadam rzadko spotykaną wersję 4x4 ( AWD) dającą pełną kontrolę nad tym ostrym i szybkim samochodem.
~peterson2003@wp.pl
Chrysler Stratus I
Cabrio 2.0 LE 131KM 96kW
Jestem wciąż zachwycony tym autem, a jeszcze bardziej będę w lecie :)
~On
Chrysler Voyager IV
Grand Voyager 3.3 158KM 116kW
Doskonały samochód dla rodziny i nie tylko.Od 1/2 roku jeżdżę tylko z żoną /córka się już usamodzielniła/ i w sumie tak duże auto jest nie potrzebne? A właśnie potrzebne, chociażby po to, żeby wygodnie podróżować.Każde inne auto jest za małe dla nas i nie wygodne. Następny też będzie G.V. 3,3 automat, nowszy model i koniecznie z nadmuchem na tył.
Dziennik kosztów dla Chrysler
9,4
12,1
15,2
3,8
~felixwawa
Chrysler Voyager IV
Grand Voyager 2.5 CRD 143KM 105kW
Diesel pracuje dość głośno, ale auto jest dobrze wyciszone i ma niezły sprzęt grający więc oceniam go dobrze. NIEdawno go kupiłem więc moge powiedzieć tylko tyle że: - przyśpiesza ok, jak mu się dobrze depnie to zostawia za sobą czarny obłoczek - 140 KM przy masię prawie 2T to trochę mało, ale to auto rodzinne i do takich celów je kupiłem jak ktoś chce wyścigówkę to polecam Pasta 1,8T z czipem, jest czym pojeździć. (Silnik)