Ocena kierowcy - Chrysler PT Cruiser MPV

Marcin z Gdańska, 17 lat temu
Silnik 2.2 CRD 121KM 89kW
Rok produkcji 2002
Chrysler PT Cruiser MPV 2.2 CRD 121KM 89kW 2002-2010 - Oceń swoje auto
To jest po prosty jeżdżące dzieło sztuki pomimo już od kilku lat produkcji cały czas zwraca na siebie uwagę można poswirować to jest auto kultowe ,które należy czcić kocham je jest to van,kombi i Hot-Rod w jednym.
Silnik Mercedesa to po prostu majstersztyk,bezproblemowa jazda,poza miastem wyprzedzanie bez stresu,po prostu cudo na czterech kółkach,jak na diesla to jest cichy,ma przyjemne brzmienie co tu dużo pisać po prostu zajefajny.
Miałem okazję jeżdzić PT z motorem 1.6 L i skrzynia chaczyła lekko kilka razy przy zmianie z dwójki wchodziła mi piątka a w dieslu tego problemu nie mam,kwestia przyzwyczajenia to bieg wstczny tego samochodu.
Nawet szybkie pokonywanie nierównownosci nie sprawia kłopotu,na zakrętach trzyma się twardo,na wyboistej drodze zawieszenie pracuje cicho.
Do przodu o.k jest wysoki wszystko dobrze widać ale gorzej z tyłem,wysokie oparcie tylnich foteli,srodkowy zagłówek przysłaniają znacznie widocznosć cofać trzeba się raczej nauczyć na lusterka.
Trochę denerwuje Mnie umieszczenie sterowania elektrycznymi szybami a poza tym jestem pod wielkim wrażeniem
Klima działa bez zastrzeżeń,nadmuch jest bardzo mocny niestety z ogrzewania jeszcze nie korzystałem.
Do tego auta weszłoby pięciu koszykarzy i byłoby im wygodnie to auto to taki mały autobus jestem bardzo z niego zadowolony.
Jak na diesla to ma bardzo przyjemny warkot,niktórzy narzekają na ciągle wyjące turbo ale Mnie to nie przeszkadza.
Spalanie jak na tak ciężkie auto to jest w normie ale serwis to jest temat-poemat gdyby nie Allegro i często możliwosć zakupu częsci po naprawdę smiesznych cenach to raczej bym nim nie jeżdził.
Jest to drogie auto Ja swoje zakupiłem w Szwajcarii jest super wyposażone z dodatków ma szyby przyciemniane,reling na dachu,tempomat,6 głosników Infinity,dwa komplety alusów,super radio w sumie to wieża.
Po prostu w każdym szczególe dopracowany do perfekcji.
Nie wiem co to usterki w tym aucie i wolę nie wiedzieć

On - zużycie paliwa dla silnika 2.2 CRD 121KM 89kW [l/100km]

5,9