Lista ocen Chrysler Town & Country IV (34) - Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów

Na liście zabraknie 30 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Michał
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Moja 6 osobowa rodzina ma aż nadto miejsca. Koniec kłótni między dziećmi \"posuń się, nie przeszkadzaj, nie rozpychaj\"- po prostu każdy ma swoje oddzielne siedzenie. Wreszczie w czasie jazdy można wyciagnąć nogi. Pojemnosć bagażnika przy 7 miejscach ok 480 litrów – tyle co Megane kombi. Po wyjęciu tylnych siedzień i 5 miejsc – bagażnik ogromny – pojemność pewnie ze 2000litrów
~amoretti
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Super. Gigantyczna, ogromna przestrzeń dla pasażerów. Jeździmy w czwórkę (2 dorosłe i 2 dzieci w fotelikach. Miejsca na bagaż aż za nadto, rozłożony wózek, grill, pies, zabawki, nadmuchany materac, krzesła, stół i parę innych bajerów i jeszcze mamy miejsce. Nietypowy jak na europejskie warunki układ foteli 2+2+3 wymaga przyzwyczajenie ale dla mnie wystarcza
~Mariusz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Jak po wejściu z kawalerki do M-4 . Moja 5 osobowa rodzina ma aż nadto miejsca. Koniec kłótni "posuń się, nie przeszkadzaj, nie rozpychaj"- po prostu każdy ma swoje oddzielne siedzenie. Wreszczie w czasie jazdy można wyciagnąć nogi. Bagażnik w podłodze mieści dużo przestrzeni a jak potrzeba to fotele. Po ich złożeniu mamy prawie TIR-a.
~misio31pl
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
optymalne ustawienie przedniego i środkowego rzędu siedzeń umożliwia komfortowe podróżowanie siedmiu osobom. Wielką zaletą jest możliwość swobodnego przemieszczania się po aucie bez konieczności wysiadania. Bagażnik wystarczający na długi wyjazd dla pięcioosobowej rodziny.
~Grzegorz
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Auto idelane dla mojej cztero osobowej rodzinki. Miejsca jest bardzo bardzo dużo. Obecnie mam złożony 2 rząd siedzeń ( schowane w podłogę-bardzo wygodna opcja), a moje bliźniaki siedzą sobie w 3 rzędzie w fotelikach i razem ze mną delektują się podrużowaniem :)
~Crash
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
To wzór dla innych producentów. Ogrom miejsca, doskonałe fotele. Podgrzewane siedzenia z przodu, przyciemniane szyby, możliwość położenia siedzeń w ostatnim rzędzie. W tylnych rzędach jest tak dużo miejsca na nogi, że można się swobodnie wyciągnąć.
~Piotr
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
Klasa sama w sobie! Siedem miejsc dla dorosłych i 900l bagażnika (liczone do sufitu). Fotele dwóch rzędów składają się na równą podłogę. Przy 5 miejscach można wjechać wózkiem dziecięcym (takim dużym) bez składania go.
~Arturo
Van 3.8 i V6 AWD 215KM 158kW
minivan - czy trzeba jeszcze cos dodawac? skorzane fotele elektrycznie regulowane, podgrzewane, skladane itp :) oparcia mozna skladac we wszystkich 6 fotelach. jedyna denerwujaca rzecz to to, ze kolanem zawadzam o drzwi.
~Bartek
Van 3.8 i V6 215KM 158kW
rozpusta, polecam wersję stow and go - fotele chowane w podłogę, pozwalają w chwilę zrobić z autobusu 7 osobowego busa (na podłogę wchodzi regularny regips), a chwilę później w drugą stronę
~Zbyszek SZ
Van 3.3 i V6 180KM 132kW
Wszystko w zasięgu, miejsca tyle co w ciężarówce. Przy maksymalnie odsuniętych fotelach zostaje nam jeszcze do dyspozycji spory bagażnik. To odróżnia wersję Grand,T&C od zwykłego Voyagera.