Ocena kierowcy - Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015

Marian, 4 lata temu
Silnik 1.6 VTi 120KM 88kW
Rok produkcji 2016
Citroen Berlingo II Combi Facelifting 2015 1.6 VTi 120KM 88kW 2015-2018 - Oceń swoje auto
Silnik : Serdecznie odradzam Citroena Berlingo z silnikiem benzynowym.
Daję jedną gwiazdkę. Silnik porażka, bierze olej, zero dynamiki. Do tego przy odpalaniu zimnego zawory klekoczą jak w moim audi 80 z 93 roku. Serwis twierdzi że to normalka. Po 20000 padło koło pośrednie przekazujące moment obrotowy na pompę wody. Okazało się, że owym kołem steruje silniczek jak od zabawki - przekazuje moment przez 2 przekładnie planetarne. Jak to rozebrałem to nie wiedziałem czym płakać czy się śmiać. ŻENADA. Drzwi zaczeły rdzewieć - brak fabrycznego zabezpieczenia. Do tego problem z wyważeniam kół - dwa serwisy z tym walczyły, żaden nie zdołał. A najlepsze że jeden na drugi psioczył. Jazda autem to zero przyjemności, mega zamulony, głośny. Jedyny plus to przestrzeń, no i koniec plusów. Serdecznie odradzam zakup Citroena Berlingo z silnikiem benzynowym!!!
Porażka, bierze olej, 120KM a zero dynamiki, samochód dla bardzo spokojnego emeryta.
Mega długie przełożenia.
Znośny, mega problemy z wyważeniem kół
Rdza na drzwiach - brak zabezpieczenia fabrycznego.
Dużo miejsca.
Bardzo głośno podczas jazdy; nadmiernie hałasuje silnik, szumy wiatru.
Pali jak smok.
Ludzie, nie kupujcie tego!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.6 VTi 120KM 88kW [l/100km]

10,3