Ocena kierowcy - Citroen BX Hatchback

Tobiasz Biss, 16 lat temu
Rok produkcji 1992
Citroen BX Hatchback 1.9 107KM 79kW 1986-1992 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : Mieciusko sie jedzie:)
Swietne ,komfortowe auto w dodatku malo pali i tanie czesci eksploatacyjne!Nie ma z nim klopotow i nie sluchajcie GoLfIaRzY co mowia ze czesci sa drogie...czesci tanie i latwo dostepne.:)Polecam Kazdemu kto mysli o kupnie takiego autka:)
nieco glosnawy ale dobrze sie spisuje
plynnie wchodzace biegi
no tu juz rewelacja auto trzyma sie drogi jak przyklejone!!
bardzooooo dobra widocznosc
mala ciezaroweczka jak dla mnie!jezdzimy ze znajomymi 5 osob co tydzien w rozne miejsca w polsce wszyscy maja kupe bagazów i wszystko sie miesci:)
rewelacja ogrzewanie szybciutko jest ciepelko w aucie w zimie bardzo dobrze steruje sie nawiewem a nawiew na nogi az parzy:)
Jedyny minus to brak regulacji kierownicy a pozatym bardzo duza przestrzen i komfort jakich malo
no ja mam zwyklego diesla i jest glosnawy ale z silnikami turbo chodzi ciuchutenko
REWELACJA! na trasie Opole Zakopane autko spalilo przy 5 osobach pelnym bagazu i predkosci 110km/h 5,2 litra ropy!!zatankowalem auto do pelna przejechalem trase i na miejscu znow do pelna i wyszlo jak w morde strzelil 5,2 jadac samemu mozna zejsc ponizej 5 spokojnie trzymajac 90 do 100!!
znajdzie mi bardziej komfortowe auto z tego roku z takim wyposazeniem i spalaniem
Tylna półka lubi sobie poskrzeczek i cieknie spod anteny na dachu hmmm no i radio niewygodnie montowane;/
plus i minus to hydraulika....jak sypnie na trasie komus(nie zycze)to niezle sa klocki.....a tak pozatym to wymienia sie to co w kazdym aucie czesci smiesznie tanie do tego auta sa naprawde ja jezdze tylko cytrynami i mam 2 bx i zaden mnie nie zawiodl nigdy!!

Pb - zużycie paliwa dla silnika 1.9 107KM 79kW [l/100km]

5,6