Ocena kierowcy - Citroen BX Kombi

Cytrynek, 18 lat temu
Rok produkcji 1991
Citroen BX Kombi 1.4 72KM 53kW 1986-1991 - Oceń swoje auto
noo auto kupilem od kolegi sprowadzil z holandii, polskie salonówki nie mialy cynkowanej blachy i rdza je zjadala. od tamtej pory jedyna poważna usterka to lożyska kolach wymiana ze wszystkim 100zł dwa przednie kola. Ps te auta owiane są złą sławą ze względu na hydraulikę. ale realia są inne, jest komfortowa i jak się od czasu do czasu luknie czy nie trzeba dolać LHM-u lub LHL-u to wszystko okej. cena części tu jest śmiech na sali jak słysze ludzi opowiadających że nas zje to auto. Klamstwo!! wystarczy troszke poszukać i można bardzo tanio kupić co tylko chcemy do naszego auta. po śmiesznych cenach. w internecie jest masa części. np allegro. Ps. to auto trzeba kochać.
pieknie ruwno lepiej na gazie jak na benzynie
tu nienajlepiej czasami ciezko wchodzą 1,2 ale to tylko u mnie bo jezdzilem innymi i pieknie(podobno musze wyregulowac)
ahhh jedynie lączniki co rok do wymiany(45zł) ale u nas w Polsce inaczej sie nie da. Hydraulika wbrew opinniom ludzi jest niezawodna.
widać to co potrzeba.
wszystko w jednym ręku.
momentalnie gorąco. mocny nawiew. u kolegi klimatyzacja jak w lodówce.
BMW 7
troszke głośnawy, zwłaszcza skrzynia biegów
auto wcale nie jest drogie w utrzymaniu zależy na kogo trafi.(chodzi mi o dbanie o auto) a nie jeżdżenie aż coś padnie.
taniocha i kawał bryki
ojj niezawodna jak sie dba.

LPG - zużycie paliwa dla silnika 1.4 72KM 53kW [l/100km]

7,3