Lista ocen Citroen C4 Picasso I (69) - Widoczność

Na liście zabraknie 38 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Malmo
Picasso 1.6 VTi 120KM 88kW
tu jest dobrze szkła nie żałowali nawet na przednią szybę - tu nie wiem po co zaciągnęli ja na dach.. słońce świeci i nic nie widzisz.... a do tego trzeba jakiś system zasłaniania tej szybki podwójny... pewnie podczas nocnej jazdy będziesz oglądał gwiazdy zamiast patrzeć na drogę.... bezsens... u mnie cały czas zasłonięte.... ale widoczność dobra duże lustra wsteczne też ok... lusterko do doglądania dzieci do bani.... zmiana ogniskowej oka z...
~Jasiek
Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Przednia szyba panoramiczna to jedna z największych zalet tego auta. Patrzy się na świat "bez górnej ramki" - bardzo przydatne przy obserwowaniu sygnalizatorów nad jezdnią. Widoczność do przodu i na boki bez zastrzeżeń. Problemy zaczynają się przy patrzeniu na skos-do tyłu. Widoczność ograniczają ogromne zagłówki i słupek B poszerzony jeszcze o osłonę rolety na tylne boczne szyby. Okienka przy słupkach C praktycznie bezużyteczne. Widoczność do...
~Janusz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
1. Ciągle mam problemy z dojeżdżaniem przodem (miesiąc). Z tyłu lepiej bo jest radar. :) 2. Fajnie działa opcja opuszczania się lusterek wstecznych po włączeniu wstecznego biegu. Szkoda tylko, że trzeba wybierać wtedy jedno z lusterek, a nie można obu automatycznie. 3. PODOBNO (???) mam przyciemnianą dodatkowo tylną szybę. Nie zauważyłem jakoś różnicy. Uważam, że to naciąganie klienta. 4. Wielka przednia szyba robi SUPER wrażenie!
~meniu
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Przednia szyba Visio, wyprofilowane słupki przednie, wysokie szyby boczne, spore lusterka wsteczne, wysoko umieszczone fotele. Picasso to wzór dla innych. Widoczność jak w aucie ciężarowym. Widać świetnie wszystko dookoła i to bez potrzeby wychylania się np. podczas czekania na skrzyżowaniu z sygnalizacją świetlną. Duży plus!
~drpepper@op.pl
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Na tym polu Cytryna pozostawiła konkurencje daleko z tyłu, praktycznie żaden słupek nie przesłania widoku na boki, a przednia szyba jest wręcz rewelacyjna. (Dobre okulary słoneczne powinny być na standardowym wyposażeniu ;) Wsiadając do auta ze standardową szybą czołową mamy wrażenie że jesteśmy w wozie pancernym.
~Kantos
Picasso 1.8 16V 125KM 92kW
Kiedy czytałem komentarze na temat tego auta nie wiedziałem o co chodzi z tym \"akwarium\". Teraz już wiem: ogromna przednia szyba, przeszklone wnętrze, podwójne cienkie przednie słupki. To wszystko sprawia, że widzimy doskonale we wszystkich kierunkach i nic nie jest w stanie nas zaskoczyć. PIĄTKA :)
~MarcinC4
Picasso 2.0 HDi FAP 150KM 110kW
Absolutnie zjawiskowa! Moje C4 nie posiada czujnikó parkowania i uważam, że są one absolutnie zbędne przy tak dobrej idoczności. Największy plus za dzielone słupki przednie z dodatkowymi ogromnymi szybami. Jedynym mankamentem może być koszt wymiany przedniej, przeogromnej szyby w przypadku jej uszkodzenia.
~Pablo
Picasso 1.6 HDi FAP 112KM 82kW
Wielkie połacie szyb , nie ma problemów z widocznością do przodu jak i na boki. Widoczność w C4 Picasso do tyłu jest trochę ograniczona, mała pochylona szyba i zagłówki, ale są czujniki parkowania i.... lusterka tak ę to nie problem.
~Mambo
Picasso 2.0 HDi 136KM 100kW
Gdyby zatkać uszy, to jest fantastycznie... gdyby zatkać uszy :)) Poza tym wygodnie i jeszcze raz wygodnie. I oczy się cieszą bo jest w środku ze smakiem i w dobrym standardzie. Lusterka są świetne, reflektory również.
Dziennik kosztów dla Citroen C4 Picasso I
7,1
11,2
~Tomasz
Picasso 1.6 HDi 109KM 80kW
Coś rewelacyjnego. Wielkie szyby, w tym ogromne trójkąty między słupkami A. Przednia szyba tak wysoko pociągnięta, że nie trzeba się schylać, żeby zobaczyć jakie świeci się światło na skrzyzowaniu