Lista ocen Citroen C4 I Coupe (55) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 55 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Bardzo dobrze skalkulowana cena:) Konia z rzędem temu kto mi znajdzie w klasie drugie takie auto, które oferuje tak bogate wyposażenie w tej cenie.Przy zakupie wahałem się miedzy C4, Fiatem Bravo, Kią Pro Cee'd. Fiat jest za drogi, za podobnie skonfigurowany samochód musiałbym zapłacić co najmniej 12 tys. wiecej, Kia również byłaby ponad 6 tys. droższa. Natomiast C4, w wersji VTR Impress, wyniósł mnie 51700, za te pieniądze otrzymuje auto...
~max87
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Użytkuje auto cały czas w różnych warunkach. Nie dostrzegam wyraźnych wad. Auto jest z rocznika 2006. Nie posiada żadnych oznak korozji (nadwozie/podwozie) poza wewnętrzna częścią maski gdzie pojawił się pierwsze oznaki korozji oraz śladowe ilości na układzie wydechowym. Natomiast auto przez 50% swojego istnienia jest garażowanie. Wnętrze dobrze spasowanie i ciche podczas jazdy. Ale konsola środkowa pod naciskiem wydaje okropne dźwięki. Na...
~Zadowolony z samochodu ale nie salonu
Coupe 1.4 i 16V 90KM 66kW
Upust 14000 jest fikcja ponieważnikt by nie kupił tego auta za jkwotę 14000 wyższą. Musisz brać co mają. Przy zamówieniu wybranego modelu nie gwarantują utrzymania ceny po zakończeniu ich promocji. Auto pozostawione mieli odkupić a potem się okazało, że wzięli je w KOMIS (wypłacając gotówkę) ale jak samochód będzie stał rok u nich to OC obciąża właściciela samochodu. Zmienili umowę na sprzedaż po dużej awanturze.
~Komodo
Coupe 2.0 i 16V 177KM 130kW
Modele ze 177 konnym silnikiem są znacznie droższe od "standardowych". Ale wrażenia z jazdy mamy zupełnie inne! Nawet pod maską rozmieszczenia poszczególnych elementów się różnią (na korzyść tej wersji - proszę o tym poczytać) Niestety dopłacając nie gwarantujemy lepszej niezawodności a w zasadzie mając bogatsze wyposażenie narażamy się na więcej usterek. "coś za coś" :)
~Tomasz P. (czorny84@onet.eu)
Coupe 1.6 HDI 110KM 81kW
Myślę ze tym modelem jak i poprzednikiem xsarą citroen zrywa z tradycją samochodów nowatorskich ale wadliwych. Teraz robią nowatorskie nowoczesne i śmiało można powiedzieć niezawodne samochody przynajmniej tak jest w moim doświadczeniu z ta marką. Jest to mój drugi samochód z którego jestem zadowolony. Polecam serdecznie
~VTS driver
Coupe 2.0 i 16V 177KM 130kW
Nie istnieje lepszy samochod za ta cene, stosunek jakosci do ceny jest najwyzszy w swojej klasie, samochod jest tani do tego co oferuje i lepszej oferty nie ma, i nie sadze zeby kiedykolwiek byla, chyba ze ktos preferuje 10 letnie bmw w zamian za 3 letniego C4 ale to juz kwestia gustu
~piboke
Coupe 2.0 i 16V 177KM 130kW
Samochód z takim silnikiem z dwustrefową automatyczną klimą, panoramicznym dachem, ksenonowymi reflektorami skrętnymi, tempomatem i mnóstwem innych opcji w tej cenie? Do Golfa z tym wyposażeniem musiałbym dopłacić jeszcze 10K. Super, że citroeny tak bardzo tracą na wartości ;)
~Wojtek :)
Coupe 1.6 HDI 92KM 68kW
Ceny tych aut są naprawdę niskie. Auto opłaca sie kupić na rynku wtórnym (lecz tylko z pełną dokumentacja) Stosunek Ceny do Jakości naprawde doskonały. Może jest troszke wad ale cena nam to wynagrodzi :) polecam
~tomasz
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Drażniąca jest jedynie polityka cenowa Citroen Polska - auto kupiłem w sierpniu z rabatem 14 000 PLN. Teraz rabat jest chyba na poziomie 16 000. Czy w grudniu okaże się, że kupiłem auto warte tyle co Matiz za 65 000 PLN??
~Mirek
Coupe 1.6 i 16v 110KM 81kW
Za nieduże pieniążki otrzymujemy autko naprawdę godne uwagi. Dobrze wyposażone. Ale trzeba szukać. Napewno niemieckiego auta z takim wyposażeniem nie kupimy w tym budżecie.
Citroen C4 I Coupe