Lista ocen Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso (41) - Całokształt

Na liście zabraknie 5 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Zawiedziony
Grand Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Bardzo przestronny samochód, a przy przewożeniu 5 osób ilość miejsca na nogi w drugim rzędzie wręcz ogromna. Świetny silnik. Szkoda, że w wielu kwestiach samochód niedopracowany (mój był jednym z pierwszych jaki zjechał z taśmy w tym modelu i to może jest przyczyna).
~Ireneo59
Grand Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Gdyby nie popękanie spoilera pół roku po upływie gwarancji dałbym notę wyższą. Jednak od auta kupionego za ponad 100.000 PLN oczekiwałem lepszej jakości a od producenta odpowiedzialności a uzyskałem odpowiedż , że powinienem wykupić przedłużoną gwarancję na bubel za 100.000.
~Seba
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Komfortowe i dynamiczne auto, które najlepiej da się porównać do Windows-a! Kiedy wszystko pracuje na 100% to rewelacja, problem tylko w tym, że co jakiś czas coś przestaje działać - bo tak. I jak z Windowsem - najczęściej pomaga...restart samochodu!
~avAVraVav
Grand Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Auto idealnie wpasowało się w moje oczekiwania. Bardzo ekonomiczne, sporo przestrzeni dla wszystkich, bogate wyposażenie- skóry , masaże , autonomiczne parkowanie. Przyzwoicie wyciszone i dobrze prowadzące się auto.
~avAVraVav
~Autoabc
Grand Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Wersja exlusive, bardzo wygodne fotele,przyzwoite wyciszenie wnętrza. Bardzo zwrotny, mnóstwo gadżetów elektronicznych. Autonomiczne parkowanie działa naprawdę dobrze. Spalanie w trasie bardzo niskie,jestem pozytywnie zaskoczony.
~krzych-wwa
Grand Picasso 1.6 16v THP 156KM 115kW
Samochód jest bardzo przestronny, komfortowy i wygodny. Po dotarciu do celu zarówno u kierowcy jak i pasażerów pojawia się rozczarowanie, że podróż dobiegła końca - tym autem chce się jeździć!
~probert
Grand Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Bardzo przyjemne i przyjazne dla rodziny auto. Duże - umożliwiające spokojnie spakować się na wakacje i zawieźć do celu w bardzo komfortowych warunkach i przy nie wielkim koszcie eksploatacyjnym.
~Pablo
Grand Picasso 1.6 e-HDi 114KM 84kW
Auto bardzo odmnienione w stosunku do poprzednika. Materiały widać od razu że są gorszej jakości, nawet przy wersji Exclusive, którą posiadałem i posiadam obecnie.
Dziennik kosztów dla Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso
6,2
8,7
~Andy78
Grand Picasso 2.0 BlueHDi 150KM 110kW
Super Mini Van. Oceniam go na 4,5. Jedyna wada to pojawiające sie błędy z byle powodu. Oszczędny, komfortowy, wszechstronny oraz funkcjonalny.
Citroen Grand C4 Picasso II Grand Picasso