Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.6 95KM 70kW 2000-2005 (22) - Silnik

Na liście zabraknie 26 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~kks2001
Picasso 1.6 95KM 70kW
Nawet ciekawe auto za tą cenę. Długo się wahałem zanim nabyłem citroena. Powszechna opinia o tej marce jest raczej nieciekawa. Nigdy nie miałem citroena ale jak do tej pory jest OK ale z mały wyjątkiem. Mój samochód ma problem z układem wydechowym coś w nim strzela i dzwoni!!! (4800 km 5 m-cy eksploatacji) Mimo gwarancji nie chcą mi tego usunąc jeździłem od serwisu do serwisu (warszawa) i wszędzie odprawiali mnie z kwitkiem! Totalna...
~piotr_gorzkowicz@poczta.onet.pl
Picasso 1.6 95KM 70kW
to nieporozumienie,pluję sobie w brodę...tak słabe osiągi, nawet spalanie jest za duże.Auto ma 97kM, przypomina mi czasy kedy jeździłem Polonezem... kompromitacja.Gdyby nie ´finanse´dawno wymieniłbym na diesla to jedyny rozsądny silnik do tego autka oferowany przez Citroena.1,8-też za słaby i paliwożerny.
~Damian A.
Picasso 1.6 95KM 70kW
Silniczek 1.6 jak na tak duży wóz to znośnie, 95 KM nie gwarantuje zawrotnych przyspieszeń, trzeba mieć wolną drogę żeby wyprzedzić np. TIR´a bo zajmuje to troche czasu, prędkość maksymalna znośna - udało sie go rozpędzić do 175 km/h...silniczek przeciętny, dosyć dużo pali.
~SWAT
Picasso 1.6 95KM 70kW
Jak na razie (odpukać) nic się nie dzieje. Silniczek chodzi elegancko. Te 95 kucyków to troszkę mało, ale tragedii nie ma. Jazda miejska spalanie 8,4 - 8,9 l/100. Nie źle.
~wintergriffon@yahoo.co.uk
Picasso 1.6 95KM 70kW
Silnik bez zarzutow, pomimo tak duzego przebiegu pracuje rowno, bez problemow. Zmieniony pasek rozrzadu 80tys temu wiec pora na nowy. Super
~SWAT
Picasso 1.6 95KM 70kW
Silnik OK. Jak na razie brak problemów, czasami obroty \"zafalują\", ale chyba ten typ tak ma :)
~R.B.
Picasso 1.6 95KM 70kW
Silnik dla spokojnego kierowcy wystarcza. Dość głośny. Zalecana rozwaga przy wyprzedzaniu.
~Paweł
Picasso 1.6 95KM 70kW
na miasto może być.Poza miastem trzeba się zastanowić,czy wyprzedzać.Słaby.Nie ma odejścia
~Marcin
Picasso 1.6 95KM 70kW
Silnik mozna ocenić na 4.Jednak przed wyprzedzaniem trzeba sie dobrze zastanowić czy się zdąrzy
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.6 95KM 70kW
9,4
~Piotr Świnoujście
Picasso 1.6 95KM 70kW
silnik O.K. elastyczność dobra, mało mocy dobra kultura pracy troszeczke w srodku za glosny