Lista ocen Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW 1999-2005 (120) - Całokształt

Na liście zabraknie 56 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Sławek, backup@interia.pl- pytania piszcie
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
zapłaciłem po upustach 73 tys., ogólnie jest dobrze ale mogłoby być lepiej, niespodzianką było komletne zamarcie silnika przy 140 na h przy wyprzedaniu, po 5min było ok, i jest do dzisiaj, ale wrażenia niezapomniane, fabrycznym HI-FI Citroena mówimy NIE !!! dla poprawienia wyglądu koniecznie relingi i aluminium-koła :-)
~Janusz
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Z racji przebiegu mogę stwierdzić, że auto ma bardzo trwałe zawieszenie, tapicerka jest nie do zdarcia/ wygląda jak nowa /, samochód jest bezawaryjny, nic się nie poci pod spodem, nic nie leci, luzów też żadnych nie wyczuwam. Spasowanie elementów karoserii jest za to koszmarne,duże szczeliny , duża różnica w wymiarach.
~Chlodnik
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto może i przestronne ale to koniec jego zalet na zawrotne 116km pali tyle co 2.2 przy 200km Usterki średnio co 10k kilometrów a ruda zżera progi prawdopodobnie już po wyjeździe w fabryki. Przeciętnie francuskie auto poużywaj 100 może 200k kilometrów i uciekaj jak najszybciej do innego auta.
~Klamor74
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Dla mnie dobry wybór do codziennego uzytkowania wygodny w uzytkowaniu z 2-ką dzieciaków (16mieś i 3lata)bardzo wygodne wsadzanie do fotelików na tylną kanapę wygodne szeroko otwierające się drzwi (w mondeo MK2 kombi poprostu porażka była :( ). Pomimo wyglądu spory bagażnik a leży w nim koło bo auto z LPG.
~stanek007@op.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
auto ma swietna cene do jakości nie oczekujmy super bezawaryjnego auta z 2000r za 10 .ja generalnie przy przelotach około 5tys miesiecznie jestem zadowolony wole francuza niz nimieckiego poloneza polacy to dziwny lud każdy niemiecki szrot lepszy od francuza ja ztym walcze polecam z czystym sumieniem
~Bartek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jestem bardzo zadowolony. Przed tym samochodem miałem Nissana Almerę (od nowości) i uważam, że Citroen jest dużo lepszym samochodem. Porównywanie nie jest co prawda w pełni mozliwe, bo to inne kategorie, ale jestem bardzo zadowolony z zamiany (mimo, ze przesiadłem się na samochód uzywany)
~czterdziestopięciolatek
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Auto jak najbardziej rodzinne do dalekich wyjazdów i miejskiego ruchu.Polecam zwłaszcza ludziom mającym problemy z kręgosłupem. Jest to drugie auto po Safrance, którym przejechałem non stop 800km w porównaniu ze skodą oktavią, którą po przejechaniu 100 km musiałem robić tzw.rozprostowanie kości
~forfiter4
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Jeśli ktoś szuka autka dla 4/5 osobowej rodziny, które będzie ładnie wyglądało, spisywało się na dłuższych trasach i nie będzie sprawiało problemów użytkownikowi, to jest to dobry wybór. Autko mimo 11 lat nadal wygląda nowocześnie i dzielnie spisuje się mieście , jak i w trasie.
~frytka@poczta.onet.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
jest to mój 26 samochód, którym jeżdżę 3 lata i nie mam zamiaru zmieniać /chyba jedynie na model z automatyczną skrzynią bo już taki jest produkowany/, pełen komfort, niezawodność i umiarkowane koszty przeglądów, atrakcyjna linia nadwozia, bardzo pojemny bagażnik i duża ładowność.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
8,9
9,4
~a_de@wp.pl
Picasso 1.8 i 16V 116KM 85kW
Generalnie samochód jest bardzo wygodny, przestrzenny, komfortowy i sympatyczny z jasnym, pomysłowo zagospodarowanym wnętrzem. Do tego dość dobry silnik, świetna klimatyzacja, duży bagażnik z moduboxem, oraz wiele schowków. Podsumowując - moim zdaniem jest wart swojej ceny.