Lista ocen Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW 2000-2006 (97) - Widoczność

Na liście zabraknie 91 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Kris
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Przy skręcaniu w lewo przeszkadzają słupki przednie po stronie kierowcy - zasłaniają widoczność np. na przejście dla pieszych na ulicy prostopadłej - trzeba się czasami wychylić z fotela. Widoczność do tyłu - super - jeśli nie lubisz cofać polegając na lusterkach, odwracając się do tyłu masz pełen widok co dzieje się za samochodem. Byłem zaskoczony, choć zwykle cofam na lusterka. To nie jest typowe kombi, gdzie gdy odwrócisz się zerkając do...
~expedit54@gmail.com
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Autobus - doskonała we wszystkie strony.Kwestia przyzwyczajenia to słupek A po stronie kierowcy, należy uważać przy skręcanie w lewo ;) Szyba czołowa ogromna daje poczucie ogromnej przestrzeni. Pasażerowie z tyłu również mają ogromne szyby - to przeszklenie mnie osobiście trochę przeszkadzało więc przyciemniłem szyby z tyłu.
~scaffipl@onet.eu
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
oj tak widac duzo szyby duże niewiem czy to nie bedzie powodowało nadmiernego nagrzewania sie wnetrza latem ale sie zobaczy klima jest ale ja staram sie jej nie uzywac w żadnym aucie odrazu boli mnie gardło :( wiec poco sie katowac a co do supków z przodu kwestia przyzwyczajenia ja widze! 186cm wzrostu +
~buku85
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Jak w akwarium. Widoczność doskonała, czasami przeszkadzaja słupki A, szczególnie ten po stronie kierowcy. Widoczność do przodu, jak i do tyłu jest znakomita. Minusem tak wielkiej szklanej powierzchni jest to, że w słoneczne dni wnętrze szybko się nagrzewa.
~Boorne
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Po przejechaniu kilku kilometrów szybko przyzwyczajamy się do widoczności - a opinie o słupku zasłaniającym kierowcy widok przy skrętach uważam za lekko przesadzone - w mojej wersji jest panoramiczny dach więc naprawdę w samochodzie jest jak w "akwarium" :))
~ktosik
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
trzeba sie troche przyzwyczaić do siedzenia na wysokości i faktycznie czasami lewy słupek przeszkadza (to jedyny minus - ale w większości aut mi to przeszkadza więc to taki standard). Bardzo pomocny jest czujnik cofania. Ale generalnie jest super!!!!!!!
~Przemek Książek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
W zasadzie do dupy - lewy słupek zasłania wszystko - może dla kogoś niższego ten cholerny słupek nie jest tak uciążliwy, ale dla osób mojego wzrostu (190 cm) jest to wyjątkowo upierdliwe. Zdecydowanie za małe lusterka w stosunku do gabarytów nadwozia.
~matiwol.wolny@gmail.com
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Szyby są bardzo duże także widoczność powinna być ok. Poza tym że 2 słupki z przodu łączące szybę przednią z boczną znacznie utrudniają życie gdyż nie zawsze widać czy ktoś wchodzi na pasy trzeba się trochę nagimnastykować.
~Bartek
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
Bardzo dobra w każdym kierunku. Kwestia przyzwyczajenia i można wszędzie zaparkować - oczywiście jeżeli układ kierowniczy na to pozwoli. Czujniki cofania okazały się raczej luxusem wykorzystywanym przez moją żonę.
Dziennik kosztów dla Citroen Xsara Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
~zadowolony wlasciciel
Picasso 2.0 HDi 90KM 66kW
przednie slupki zaslaniaja widok. przy skrzyzowaniach trzeba sie troche powychylac by nie podjechac pod inne auto lub by nie potracic pieszego. male lusterka wbrew pozorom nie stanowia duzego utrudnienia.