Ocena kierowcy - Citroen Xsara II Kombi

marcin, 19 lat temu
Silnik 1.9 D 71KM 52kW
Rok produkcji 2003
Citroen Xsara II Kombi 1.9 D 71KM 52kW 2000-2003 - Oceń swoje auto
silnik!!! gdyby nie to byłoby 5.
Jak ktoś nie lubi jeździć wolno i czekać na "dogodną" okazję na wyprzedzenie jakiegoś tira, radzę wybrać mocniejszy silnik. Pamiętajcie, że oceniam konkretny silnik.
Nie ma żadnych problemów przy zmienianu biegów. Jedynie trzeba uważać przy włączaniu wstecznego, gdyż jakoś często zdarza mi się nie dociągnąć lewarka do końca...
REWELACJA!!! Najlepsze zawieszenie jakie sobie można wymarzyć. Auto dosłownie klei się do drogi. Również nienajgorzej sprawuje się jeżeli chodzi o komfort jazdy.
Słaba widoczność do tyłu. Trudności mam tylko przy cofaniu. Podczas jazdy już jest ok. Ktoś napisał że słabo widać przód auta - to bzdura. Widocznośc do przodu doskonała.
wszystko jest pod ręką (oprócz przycisków do otwierania szyb). Bardzo wygodna pozycja za kierownicą. Jazda naprawdę sprawia przyjemność.
W zimie potrzeba ok. 2-3 minuty, żeby dogrzać auto. Czasami zdarzało się, że zaparowywały szyby, ale jak się dobrze wentylację ustawi to jest ok.
Jako kierowca mogę powiedzieć, że mam bardzo dużo miejsca. Jedynie poasażer za mną może odczuwać pewne niedogodności (ale minimalne), bo lubię jeździć z mocno cofniętym fotelem.
Cichy do ok 110km/h. Przy 150km/h zaczyna boleć głowa :-)
na trasie pali 5litrów/100km. Cena auta z tym silnikiem też rewleacyjna.
50tyś za taki samochód z klimą? znajdźcie taniej.
Jak narazie to spaliły się 2 żarówki H7 (40zł).
...nic

On - zużycie paliwa dla silnika 1.9 D 71KM 52kW [l/100km]