Ocena kierowcy - Citroen ZX Hatchback

marinos@poczta.fm, 21 lat temu
Rok produkcji 1997
Citroen ZX Hatchback 1.1 60KM 44kW 1991-1997 - Oceń swoje auto
mila fura fak ze te hamulce sa stresujace bo nieraz potrafia niezadzialc tak jak powiny ale reszta ok jakos wykonczenia wnetrza bardzo dobra szkoda tylko ze posempili i dali 1 lusterko elekrtyczne ogulnie oceniam na 4 bo hamulce 5 mi niepozwalaja dac:(
dobry na trasie zszedl mi w wakacje do 4,9l/100km a jechalem 100-120 :)
skrzynia dobra alewsteczny mnie wkurza nieraz haczy
switne zawieszenie tylko te koncowki drazka stabilizatora:((( ale to nie wina auta to wina asfaltow jakie unas sa
widocznosc dobra choc raz puknolem w male drzewko przy cofaniu ale jechalem na lusterka :))
nawet niezle wszystko pod reka tylo wiecej schowkow by moglo byc
ogrzewania jest the best jeszcze niemialem samochodu ktory by tak szybko sie nagrzewal 5 min i cieplutko :))
to juz chyba kazdy wie ze tu citroen bije na lep miejsca jak w s klasie :)))
takie sobie silnik slychac ale bardzo przyjemnie umnie warczy niewiem jak diselki no i jeszcze ten wielki tlumik z tylu
paliwa mi malo je po miescie max 7 w zime no nieraz dojdzie do 8 ale rzadko przeglady robie sam bo sie znam :P a napraw jeszcze nie mialem i mam nadzieje ze nie bedzie jak sie wszystko na czas wymienia to chodzi tak jak powinien
jesli biorac stosunek wartosci do jakosci wykonania auta do daje 5
niezawodnosc no ostanio mi sie spalil wentylator nawiewu opornik poszedl no i czasami cos z hamulcami jest nie tak tak jak by serwo nie domagalo ale ponoc te modele tak maja (moze wie ktos jak to naprawic )
powaznych usterek niebylo tak jak nim wyjechalem z salonu tak do dnia disejszego smigam i jest wszystko ok :))
Citroen ZX Hatchback