Lista ocen Dacia Logan II (33) - Widoczność

Na liście zabraknie 24 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~Tomek
MCV 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Słupki przednie czasem zasłaniają trochę. Ja jestem 2 metrowcem, jeżdzę z maksymalnie obniżonym i cofniętym fotelem i może to ma wpływ na widoczność. Do tyłu natomiast widoczność jest tragiczna, raz nie zauważyłem znaku - bo mi tylni słupek zasłonił, a innym razem żona zderzyła się z reklamą. Jeśli stanę autem przy krawężniku, i patrzę się przez boczne/tylnią szybę, mam wrażenie że auto stoi krzywo. Do tyłu tylko na lusterkach. śkodą felicią...
~Rafał
MCV Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
bez zarzutu. Miałem obawy do fotela, bo we wcześniejszych wersjach narzekali na komfort, ale albo zmienili albo moje 4 litery bardziej pasują do tego typu fotela. Dodam że fotel lekko sprężynuje, ale zarazem dobrze trzyma ciało.
~niezadowolony
Sedan Facelifting 0.9 TCe LPG 90KM 66kW
Lusterka nie za duże ale ładnie wszystko widać, słupki nie ograniczają widoczności, minusem jest tylna szyba- słaba widoczność- parkowanie tyłem to prawdziwy koszmar bez czujników cofania.
~Krzysztof
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
przednia szyba-duża powierzchnia dobra widoczność. Genialne boczne lusterka-duże, dobra widoczność. Szyba tylna...i tu trochę dziwne odczucie, nie mogę się do niej "przyzwyczaić".
~Dawid_Bittner
Sedan 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Duże lusterka, ale widoczność przez tylną szybę ograniczona w stosunku do Felicii. Przydałaby się z tyłu wycieraczka. Szyby przyciemniane. Ogrzewanie tylnej szyby nie ogrzewa jej górnej części.
~krakus 2
MCV Facelifting 1.2 SCe 73KM 54kW
Osoby ze wzrostem 1.55 czy 1.9 nie będą mieli problemów z prowadzeniem ani widocznością. Słupki nie sa za grube i nie zasłaniają przestrzeni. Lusterka boczne są odpowiedniej wielkości.
~Mati
Sedan 1.2 16V 75KM 55kW
Widoczność jest dobra do przodu i na boki ale niestety do tyłu już jest średnio ze względu na bardzo wysoki bagażnik który zasłania pratycznie wszystko w tylej szybie.
~Aj
Sedan 1.2 16V LPG 75KM 55kW
Grube belki z przodu czasami przesłaniają widoczność na zakrętach. Do tyłu widać niewiele ze względu na wysoką klapę. Cofać należy na lusterka. Bardzo przydają się czujniki cofania.
~dominik
Sedan Tce 90KM 66kW
Prawie żaden .Fotele niewygodne, kierownicy nie dałem rady do swojej postury wyregulować , a do przodu trzeba jechać na wyczucie , nie widać obrysu auta z kabiny
~art
Sedan 1.5 dCi FAP 75KM 55kW
Ot samochód, wsiadasz i jedziesz nie ma trzymania na boki, nie ma wentylowanych foteli ale siedzi się w miarę wygodnie i dla mnie na dłuższe trasy jest OK.