Ocena kierowcy - Dacia Sandero II Hatchback 5d Facelifting

Marcin, 4 lata temu
Silnik 1.2 Sce 73KM 54kW
Rok produkcji 2017
Dacia Sandero II Hatchback 5d Facelifting 1.2 Sce 73KM 54kW 2017-2018 - Oceń swoje auto
Zawieszenie : bardzo dobrze wybiera nierówności.
Inne : Brak
Tylko 4 gwiazdki za całokształt, bo mogło być lepiej, ale chyba nie za tą cenę. W telegraficznym skrócie: Zaraz minie 2 lata jak odebrałem Sandero z salonu, po przejechaniu 25 tyś km nadal tylko leję benzynę i w drogę. Mity o awaryjności można wsadzi pomiędzy bajki. Przez ten okres nie miałem żadnych problemów. Może jest trochę gorzej wyciszony i niby ma gorsze plastiki ale chyba nie widzieliście fabii droższej o 10k pln. Jeżeli ktoś chce dopłacać 10 tys złotych do Fabii, Tipo, Clio, i20 czy Rio to proszę bardzo. Gwarancje na 3 lata mało kto daje, no poza i20 i Rio. Czy to był dobry zakup ? Za te pieniądze nie ma konkurencji ( poza gruzami w komisach ) i nie jestem zawiedziony. Uwaga to nie jest samochód dla sfrustrowanych korposzczórów i nigdy taki nie będzie. Jeżeli chcesz gwiazdorzyć przed sąsiadem a największy atut ma znaczek na masce, to nie jest wybór dla Ciebie.
Nie jest rakieta a 75 konie nie wygra wyścigu, ale wystarcza do normalnej jazdy.
Nie mam najmniejszych problemów.
Są drobne wtrącenia w lakierze ale nie zauważalne. Nie ma śladów korozji.
Miejsca jest o wiele więcej niż np. w Clio i Fabii. Siedzenie jest wysoko przez co nie leżysz na podłodze. Widoczność bardzo dobra.
Wyciszenie nie jest ja w klasie premium i tutaj widać różnicę 10 tyś zł w cenie samochodu. Do 110 nie ma problemu.
W tej cenie nie ma konkurencji. Brak jakichkolwiek awarii.
Brak awarii
Brak awarii