Generalnie jestem bardzo ale to bardzo zadowolony. Kupując sześcioletnie auto o przebiegu 27 000 km byłem nastawiony na większe hece (samochód długo stał!!!) ale ku mojemu zaskoczeniu nic się nie działo. Założyłem gaz i zrobiłem 14 000. Poza kłopotami z samą instalacją (włoskie Lovato, kaszana!) z samochodem nie miałem żadnych niespodzianek. Nie jest to wóz sportowy, trochę brakuje mu werwy, ale poza tym - kupiłbym taki sam jeszcze raz!
Wrażenia
4,0
Silnik
Trochę wołowaty, nie sposób ruszyć puszczając samo sprzęgło, przyspieszenie miewa też kiepskie (i nie mówię tu o wyścigach).
4,0
Skrzynia biegów
Jak silnik zimny chodzi jak krew z nosa (podobno trzeba zmnienić w niej olej na solidny Castrol i jest O.K.), jedynka nie chce wejść jak samochód sie zupełnie nie zatrzyma.
4,0
Układ jezdny
Bardzo miękki wóz, buja na zakrętach jak karuzela
Komfort
5,0
Widoczność
Znakomita. Ja nie narzekam. Polecam tylko panoramiczne lusterko wsteczne.
5,0
Ergonomia
Bardzo bardzo doskonała! Można zrobic 500 km i nic nie czuć w plecach!
3,0
Wentylacja i ogrzewanie
Nie mam porównania, ale zawsze w zimie i podczas deszczu sakramencko parują szyby
5,0
Przestrzeń dla kierowcy i pasażerów
Duża fura, mozna w niej spać!
4,0
Wyciszenie
Nie narzekam, choć nie mam za bardzo porównania.
Ekonomiczność
5,0
Łatwość utrzymania (pod względem kosztów)
Na gazie w trasie spalił mi 6l/100 km przy 85km/h (pusty wóz) Super!
5,0
Stosunek jakość/cena
Idealna! Dałem za swój 16 000, a czuję się jak w Citroenie ojca za 50 000
Niezawodność
5,0
Bezawaryjność (drobiazgi)
Trochę się oberwało wykończenie sufitu, nie wiem jakim cudem. Poza tym NIC!!!!
5,0
Bezawaryjność (poważne usterki)
W sześcioletnim wozie jeszcze nic nie nawaliło - wymieniałem tylko elementy eksploatacyjne (świece, olej, pasek rozrządu)