Lista ocen Daewoo Honker (33)

3,6
~Tomi5350
Terenowy 2.5 D 75KM 55kW
Silnik Iveco - diesel, głośny. Problem przy temp poniżej -10 C (bez kopcia nie odpalił). Max 125km/h. (Silnik)
2,9
~Cthulhu
Terenowy 1.6 60KM 44kW
Gduby nie te usterki i slaby silnik (po wymianie silnika znikna tez usterki) to auto byloby zaje... Przestronne wnetrze, mocny silnik, masa. Nie byloby terenu nie do pokonania
~Paweł 3 tarpany 1 Tarpan 233 2 Tarpan 237D 3 Tarpan Honker
Terenowy 2.5 100KM 74kW
Posiadam też TARPANA 233 I 237D ZNAM SIĘ NA NICH BARDZO DOBRZE ALE GDZIE MAM WSTAWIĆ ICH OCENĘ I TU PROŚBA DO STRONY AUTOCENTRUM O STWORZENIE KATEGORII TARPAN 233 I TARPAN 237 D !!! ... A CO DO HONKERA TO DOBRE AUTO DO TERENÓW WIEJSKICHA TAK JAK TRAKTOR SOBIE RADZI TAK KAŻDY TARPAN KAŻDY ! SPOBIE RADZI !
~Krzysztof Łódź
Terenowy 2.5 D 75KM 55kW
jeżeli ktoś potrzebuje szpanu i luksusu nie npolecam, a jeżeli docenia walory związane z tym do czego ten pojazd zostal stworzony i nie dba o blichtr to trafił na właściwy pojazd, prosty dający niesamowite możliwości przeróbek, odporny poprostu prawdziwa terenówka!!!
2,5
~tarpan
Terenowy 2.5 100KM 74kW
moj jest w super kolorze a mianowicie pomalowalem go (pedzlem) na niebiesko :) a bloto dodaje mu uroku ;) hehehhehe
3,7
~Marcin
Terenowy 2.0 72KM 53kW
Stały napęd na obie ośe w LPG mieście (korki) 22li Trasa 17li (Łatwość utrzymania (pod względem kosztów) )
4,1
~gu zior
Terenowy 2.0 120KM 88kW
Wow, z tego auta można zrobić plan filmowy. Zmieściliśmy się tam w 6 chłopa z jedną laską i nagraliśmy mocną produkcję dla starszych :D bez mniejszego kłopotu. Dowód na lnstagramie:znieprawiona
~marcin
Terenowy 2.0 72KM 53kW
Po przebiegu 110000 km tylko wymieniono amortyzatory i tuleje w resorach,Elementy łaczenia karoserii do ramy. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~Ryszard 2
Terenowy 2.5 100KM 74kW
TO PRAWDA CO PISZE SŁAWEK I ROMAN POWINNO BYĆ JA TEŻ MAM TARPANA 233 z 75 Niebieskiego a mój znajomy ma 233 zielonego i wogule dużu tarpanów 233 i 237
~marprob@poczta.wp.pl