Ocena kierowcy - Daewoo Leganza

mariusz, 14 lat temu
Rok produkcji 1998
Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Inne : Wygoda
Układ hamulcowy : Dziwne hałasy z tylnych kół – to wynik napraw na raty osobno klocki, osobno tarcze, zwlekanie z wymianą szczęk ręcznego
Bardzo dobry samochód. Bardzo ładna linia nadwozia i deska rozdzielcza. Patrząc do przodu limuzyna, ale bokami wychodzi że to limuzyną nie jest. Auto jest niezawodne. Zakupiłem je w 2007 roku od pierwszego właściciela w Niemczech. Miało przejechane 144 tyś. Środek jak nowy, wszystko działa, nic się tłucze. Jeżdżę sobie jak panisko ze świadomością, że zapłaciłem za nie mniej niż za swój pierwszy samochód z Tychów o pojemności 700. Polecam każdemu, kto chce wygodnie pojeździć za śmieszne pieniądze!
Bardzo elastyczny i wytrzymały. Prawdziwego jadu dostaje przy 4 tyś. obrotów. Tym autem wielokrotnie jechałem ponad 200 na godzinę. Jedziesz 140, naciskasz gaz ( benzynę ) i robi ci się 180.
Jak to w oplu. Mała szybkość wybierania. Trzeba uważać przy wstecznym, bo działając w pośpiechu można zgrzytnąć zębami
Bardzo dobrze tłumi i wybiera nierówności. Kanapa na kołach.
Nie mogę wyczuć wielkości samochodu/odległości przy parkowaniu.
Wszystko jest pod ręka i na swoim miejscu, to poważny plus dla tego auta.
Szybko nagrzewa, szybko chłodzi i osusza szyby z wilgoci ( mam instalację elektroniczną )
Co ja kupię takiego następnego?
W tej klasie powinno być lepiej
Po 1000 km zainstalowałem LPG. Auto do ekonomicznych nie należy, ale na gazie jeździ się za grosze.
Niska cena zakupu/Lpg/dostepność części
To dziwne, ale nie przypominam sobie żadnej rzeczy którą mógłbym tu opisać
Brak. Mam do naprawy urwaną śrubę od układu spalinowego przy kolektorze wylotowym z silnika. Naprawię przy wymianie uszczelki pod głowicą. Ma to wpływ na poziom hałasu na zimnym silniku

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 133KM 98kW [l/100km]

10,8