Ocena kierowcy - Daewoo Leganza

Mariusz, 17 lat temu
Rok produkcji 1998
Daewoo Leganza 2.0 133KM 98kW 1997-2001 - Oceń swoje auto
Auto ma bardzo ładną linie, jest dobrze wykonane i wyposażone. Proszę sobie porównać seryjne wyposażenie Leganzy a np Passata z 98 roku tam nawet nie było w standardzie zmieniarki płyt i wielu wielu innych
Poprzedni właściciel bez remontu przejechał 360 000km!!!! Ja zrobiłem remont w ASO i spróbuje przejechać jeszcze raz tyle, póki co 10 000km bez żadnej usterki.
Przy odpopowiednim ustawieniu fotela wszystko jest w zasięgu ręki a podróż bardzo przyjemna. Fotele są wygodne i miejsca wokół jest dużo polecam kierowcą którym w większości samochodów jest ciasno
Climatronic w trybie automatycznym pracuje naprawdę dobrze.
Nic dodać nic ująć! Wystarczy chwile pojeździć później prześiąśc sie na inny i wybór będzie prosty
11-12 litrów gazu w trybie typowo miejskim, w trasie znacznie spada (ok.8 litrów gazu); myślę że nie jest złym wynikiem. O cenach powiem tyle że wszystko wykonuję w ASO i nie muszę jeździć po garażach znajomych jak posiadacze starych BMW
Kupiłem Leganze za 6 000 zł, wykonałem remont za 5000 zł (łącznie z lakierką elementów porysowanych), mam świetny samochód za 11 000zł. Wygodny, komfortowy, elegancki. Co mógłbym mieć innego? Starego paska? Golfa III rok 98? Ludzie pomyślcie i porównajcie te samochody! Leganza jest poprostu super!!!
10 000 bez żadnych napraw poza wymianą koncówek drążków które jednak nie wiadomo jak długo pracowały.
Posiadam 10 letnie auto z przebiegiem obecnie 370 000 (ja sam 10 000); po gruntownym w ASO zaraz po zakupie samochodów nie wystąpiła żadna usterka. Czego chcieć wiecej? Ile przejeżdzają drogie samochody?

LPG - zużycie paliwa dla silnika 2.0 133KM 98kW [l/100km]

9,3