Oceny Daewoo Matiz 1.0 51KM 38kW 1997-2001

Pozytywne zaskoczenie

Najnowsze oceny Daewoo Matiz 1.0 51KM 38kW 1997-2001

~Adam
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Samochód polecam każdemu , szczególnie początkowym kierowcą.Swojego matiza sprzedałem bardzo niedawno , bo mam 2 dzieci i jest potrzebne mi coś większego , a nie stać mnie , żeby utrzymywać 2 samochody.Aktualnie jeżdżę Citroenem (sedan).
1,9
~Matiz TOP `99
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
SILNIK 0,8 A PALI TYLE CO 1,2 Nikomu nie polecam!!!! mało wytrzymałe zderzaki - szczegulnie przedni - łatwo peka wymiana żarówek przednich bardzo uciążliwa, szczególnie postojówki!!! tego nikmou nie polecam:(
~emundi@op.pl
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Pierwszy mój samochód Deawoo. Nie mam uwag. Był bardzo dobry, ale dzieci rosną i trzeba było zmienić na większy. Jedna istotna wada, to za miękkie felgi jak na nasze drogi. a teraz mam Lanosa i treż jest wspaniały!!!
~Piter
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Najpoważniejsza wada to symboliczny bagażnik w przypadku jazdy z pasażerami (np,dziećmi).Konkurencja co prawda nie jest lepsza. Po położeniu chociażby jednego oparcia problem znika. Co więcej jest świetny dostęp do bagażu. Przydałby się też ciut większy silnik. Ten nie ma zapasu mocy. Gdyby był jeszcze troszkę szerszy plasowałby się o klasę wyżej. Tani i bezproblemowy serwis ( zupełnie inaczej niż u fiata). Do jazdy miejskiej i w krótsze trasy...
~bipo32@wp.pl
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Kurcze ludzie co wy chcecie za te pieniadze?To jest super autko na miasto,a kopa też ma tylko trzeba umiec nim jezdiżć!
~M
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
74 tyś i jedyna usterka to awarja klaksonu czyli pryszcz(auto uzywane codziennie bez wzgłędu na warunki) zle wchodzi 2 ale mozna to opanować jest ok
3,8
~paweł
ta paskudna skrzynia biegów a zwłaszcza zmiana z 3 na 2 straszne
~Shiva
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
przez 4,5 roku dwa razy wymieniłam przewody wysokiego napięcia, pasek od alternatora i żarówkę stopu, a tak poza tym to jest ok.
~jurek
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Idealny samochód w swojej klasie . Świetny nadojazdy do pracy i dłuższe wypady.
3,5
~samse10@poczta.onet.pl
Hatchback 5d 1.0 51KM 38kW
Ogolnie mily przyjemny samochodzic jedakze pare szczegolow pozostaje do udoskonalenia.