Ocena kierowcy - Daewoo Nexia Sedan

lui, 20 lat temu
Silnik 1.5i 75KM 55kW
Rok produkcji 1997
Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW 1994-1999 - Oceń swoje auto
jak na auto kompaktowe cena rozsadna auto mlode pojemne pakowne nie kupisz na swiecie za ta sume lepszego chodzbys chodzil ze swieczka szukal dala na to dowod ameryka a i rowniez francja
oczywiscie jesli tankujemy w statoil lub pb aral nie ma jazdy na etylinie tanszej jest nie do wytrzymania sluchanie klekotania zaworow oraz ubrak przyspieszenia lpg wskazane ale jedynie w cenie 5000 tys. pln a i tak wynikaja z tego male klopoty
ok w koncu to f 16 warto dodac xeramik
ok/ zbyteczne wspomaganie ktorego nie mam rownierz mniej klopotow w koncu to auto asabowe
ok warunek przy dobrym wzroku
bdb sedan
ok bez klimy
ok jestem wysoki pasarzerowie troszke za malo miejsca na nogi ale sa gorsze egzemplarze aut i terz sie mieszcza w naszym modelu morzna wytrzymac
ok/pod warunkiem wlewania etyliny ze stacji statoil i pb aral nie przeplacac na powery oraz wyzszej liczbie oktan nie ma to sensu czytalem bardzo wnikliwie w dobrze rozeznanych zrodlach a wczesniej srawdzilem we wlasnym aucie
lato max8.8/6.5/nie licze mam faktory/zima krotkie odcinki 12.6
nowoczesne zasilanie=dynamika niskie spalanie plynna jazda cicha praca jednostki napedowej i silnika jednym slowem same plusy a wszystko to za srawa ceny bardzo przystepnej
jeszcze mnie nie zawiodl /drobiazgi jak w kazdym eksploatowanym aucie
zawiodlem sie gdyz nie dala mi znac rezerwa paliwa kosztowalo mnie to 800 metrow w ta i spowrotem pieszo
Dziennik kosztów dla Daewoo Nexia Sedan 1.5i 75KM 55kW
11,7