Lista ocen Daewoo Nubira I Kombi (244)

~xxy
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Poszukiwałem małego auta na dojazdy do pracy, jednak złożyło się tak, że kupiłem nubirkę od pedantycznego sąsiada który był pierwszym właścicielem i nie żałuję. Fajnie się nią jeździ, nie psuje się, jest w miarę wygodna. Kupiłem z przebiegiem 200 tyś km , zrobiłem prawie 60 tyś km i nigdy mnie nie zawiodła.
3,5
~Dator@op.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Auto pojemne i szybkie, a przy tym niedrogie na rynku wtórnym. Dobre wyposażenie CDX (klima, ABS, 2 airB, elektryka) Dobry stosunek komfortu do ceny. Egzemplarze niespełna 3 letnie (gwarancja) z pełnym wyposażeniem do kupienia poniżej 30tys.zł.
3,3
~romek z Wroclawia e-mail: wolk1@box43.gnet.pl lub budowaserwis@wp.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
gdyby nie TEN FATALNY!!!!!!!!!!!!!!!!! (DLACZEGOOOOOOOOO) układ kierowniczy i zawieszenia byłoby to auto typisz wymaluj dla pana Mnie. czemu oni to tak zepsuli. ponawiam apel z rubryki zawieszenie.
4,1
~Nubirek1978
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
autko mam dosc dlugo a jest poprostu niezawodne takze polecam kazdemu... blacha bardzo dobra , zadnej rdzy , silnik naprawde mocny i przyjemnie sie jezdzi
~GIACOMMO
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
SAMOCHOD RODZINNY, Z DUZA PRZESTRZENIĄ ŁADUNKOWĄ, JEST OK. GDYBY TYLKO SPALANIE BYLO TROCHE MNIEJSZE ( 50 TYS KM NA ROK) BYŁBY SUPER.
~danyplus@o2.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
Moja ocena to Bardzo dobrze ale nie doskonale. Jest kilka rzeczy jakie trzeba by było poprawić w tych autach. Tylko to nie jest auto zaprojektowane na nasze drogi ( ich brak ). Wymaga pielęgnacji ( jak większość ), i dobrego mechanika ( nie serwis ). Szczególnie polecam wersję CDX w kombi ( bardzo dobre auto za przyzwoitą kaskę i bezpieczne, przy 220 km/h wypadłem z trasy i nic mi praktycznie nie było ).
~ncbratas@cyf-kr.edu.pl
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Bardzo komfortowe auto za niewielkie pieniądze. Nie ma sensu dawać 10-20 tyś PLN za poprawienie tych niewielu przecież mankamentów.
3,8
~micsia
Kombi 2.0 16V 133KM 98kW
Wiadomo - plastiki trzeszczące i kruche - ale za te pieniadze to i tak dobre. Zawieszenie mogło by być lepsze, ale naszczęscie tanie są części. Po latach progi rdzewieją. Dużo miejsca w środku, wygodnie. Przejechałem odcinek 1200 km w ciagu dnia, poza zmeczeniem jazdą nie odczułem duskomfortu z powodu foteli czy kierowania autem. Jako tani środek transportu dla rodziny sprawował się dobrze.
~sadec1@tlen.pl
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
To najmocniejsza strona tego auta.Praktycznie bezawaryjny.Na gazie "bierze" 100ml oleju na 5000km.Nie kicha,nie strzela. (Silnik)
Dziennik kosztów dla Daewoo Nubira I Kombi
7,9
11,1
~golmark
Kombi 1.6 i 16V 106KM 78kW
nabiera wigoru powyżej 3000; przeciętnie elastyczny.źle zaprojektowano osiąganie max momentu obrotowego- powyżej 3500 !.Chciałoby się niżej (2800) . (Silnik)
Daewoo Nubira I Kombi