Oceny Daewoo Nubira I Sedan 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999

Najnowsze oceny Daewoo Nubira I Sedan 2.0 16V 133KM 98kW 1997-1999

3,5
~Michał S
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Auto kupiłem z kręconym licznikiem. W 2007r licznik nubiry wskazywał 180kkm. Po dokładnym przestudiowaniu dokumentów dołączonych do auta okazało się, że w momencie zakładania instalacji LPG (IIgen.) 2001r. miała już najechane 201kkm, a jak właściciel zapewniał samochód pokonywał codziennie trasę do pracy i z powrotem około 100 km. I tak przez 6 lat. Przebiegu auta mogę się tylko domyślać. Sam nią przejechałem 120 kkm. I tutaj miła...
~artek126@poczta.onet.pl lub GG:7841344
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Samochod bardzo wytrzymaly(silnik) gorzej z zawieszeniem, jestem II właścicielem kupujac ja miala 10tyś km i pół roku. Jakies wymiany zaczeły sie dopiero przy 100tyś typu drazki wahacze łączniki stabilizatora a to głównie chyba za sprawą I właściciela którym była partia polityczna UW a dokładnie małżonka pana Balcerowicza(MAM KSIĄZKE SWRWISOWĄ UMOWE KUPNA SPRZEDAZY ORAZ PODPISY PANA LESZKA BALCEROWICZA ORAZ PIECZĄTKI Z SALONU DAWEOO W WAWIE...
~Rychu
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
do tego dobrze jeszcze bym plusik dorzucil :). czyli na moje 4+ :). Gadanie ze koreanskie sa do d... to tylko mit sam sie przekonalem i mimo ze stac mnie na lepsze auto to jeszcze sobie pojezdze moja nubira jakies 2 lata, mam ja od nowosci i podoba mi sie. Nastepne bedzie S60... skok w wyzsza pulke hehe ;)
~Użytkownik DU
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Za takie pieniądze nie kupi się auta tej klasy z tego rocznika i z takim wyposarzeniem tj. 2 x air bag, ABS + EBD, klimatyzacja. 4 el. szyby, pirotechniczne napinacze pasów, grzane i elektryczne lusterka
3,6
~dariaszek
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
nadwozie nie koroduje jak w germancach wszelkiej produkcji do silnika daewoo opel przekonał sie dopiero po 2000 roku gdy dał sobie spokój z ecotecami.motor w miare elastyczny(2,0) jak trzeba komus dokopac też jest czym.
~Konrad
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Jezdze tym autem dopiero od ponad roku i bardzo mi sie podoba. Nie sadzilem ze koreanczycy sa tak dobrzy w te klocki. Teraz, gdy sam mam samochod ich marki jestem przekonany ze gdyby inni ludzie mieliby okazje poznac blizej to auto to na pewno zmienili by zdanie o Daewoo na lepsze. Jest to swietny samochod za bardzo przystepna cene.

Usterki Daewoo Nubira I

Daewoo Nubira I – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,6
~ROSA RAFAL
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
mysle ze w caloksztaucie nie wypada zle wedlug mnie
~adam_d_457890@o2.pl
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
najlepszy samochod tej wielkosci za taka kase w tak mlodym roczniku :) samochod duzy i niezawodny :) trzeba sie pogodzic z paroma niedoróbkami i niedociagnieciami :|
3,2
~olo
Sedan 2.0 16V 133KM 98kW
Tanie czesci, duzo zamienników, dobry silnik opla B, Sporo miejsca, łatwy i tani do przeróbki na lpg
~figielp
niestety wahacze przednie i walka z nimi zaniża ocene a chciałem dać 5