Oceny Daihatsu Rocky I Standard

Oceny Daihatsu Rocky I Standard – wybierz silnik

Najnowsze oceny Daihatsu Rocky I Standard

~Futrzak
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Ztego roku Rockiego można dostać poniżej 10 000 zł, jest to doskonała terenowka, ale tylko jako taka można ją oceniać. trochę brakuje blokady mechanizmu różnicowego, ale poza bagnem nie było terenu z którego bym nie wyjechał. Niestey nie nadaje sie do codziennej ekspolatacji z uwagi na twarde zawieszenie.
~olo
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Super auto w teren POLECAM!!! Mocy pod dostatkiem.
~andrzejbanaszak5@wp.pl
Standard 2.8 D 73KM 54kW
Autko naprawdę super. Moje przeszło dwie próby utopienia, ale przeżyło bez usterek. :)
~liszek74 liszek74@interia.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
nie zamieniam się na nic pozdrawiam posiadaczy Rokusia
~rockold
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Rocky jest to dobry samchód terenowy mozna nim pojechać na rajd i wrócić na kołch ;). Troszke meczący na dłuższych trasach , ale to przez opony MT :D.
~jaroslawpletkus@wp.pl
Standard 2.8 TD 91KM 67kW
Niezawodny w terenie naprawde fajny wózek mimo 18 lat brak problemów i usterek, jedynie blacha ale to wystarczy pospawac i dalej jezdzic.Polecam wszystkim potrzebujacym niedroga terenówke
~piasta
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
Jeden z najlepszych motorów jakie są montowane w terenówkach. Jeśli się dba to przebieg do miliona kilometrów nie jest czymś nadzwyczajnym. Moje auto ma prawie 30lat ale silnik nie bierze grama oleju a jeździ na półsyntetyku. (Silnik)
4,1
~kabexplus@vp.pl
~skorpion
~Mario
Standard 2.8 TD 102KM 75kW
W tej klasie naljepsza fura jaką znam spokojnie może rywalizować z PAJERO PATROLEM czy LAND CRUSE tylko czemu już go nie produkują to ogromna bzdura np niwa żyje do dziś ach polecam wszystkim co lubią prawdziwe terenówki (Silnik)
Daihatsu Rocky I Standard