Oceny Dodge Avenger II

Oceny Dodge Avenger II – wybierz silnik

Najnowsze oceny Dodge Avenger II

~Mateusz
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Poszukiwałem auta z segmentu D za rozsądną cenę. Na Dodge Avengera trafiłem przypadkowo i kupiłem go od pierwszego właściciela, który wyjechał nim z salonu. Bardzo obawiałem się problemów technicznych i dostępności części, a co za tym idzie potencjalnie wysokich kosztów eksploatacji. Samochód niesamowicie pozytywnie mnie zaskoczył - jego amerykańska stylistyka nadal zwraca uwagę. W środku bardzo dużo przestrzeni zarówno z przodu jak i dla...
4,1
~ciasto21
Sedan 2.0 i 156KM 115kW
Jak na auto amerykanskie sprzedawane w Europie ,polecam jest wielkie masywne ksztalt no powiedzmy sobie szczerze drugiego takiego samego nie znajdziesz na ulicy moze nawet w swoim miescie. Jedyne co moze przeszkadzac to plastiki uzyte do produkcji auta tu sie nie popisali panowie z DODGE troche tandeta zalecialo ale od czego jest TUNING troche skorki na deske i boczki i jest miodek
~JACKIE
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Auto nie docenione w kraju miłośników czrnych limuzyn z zachodu! Za Audi A6 z tym wyposażeniem trzeba zapłacić dwa razy tyle!!! Serwis bezproblemowy!!! ( W dzisiejszych czasach???!!!) Klocki na allegro 120pln!!! pozostałe częsci tak samo. Auto zbudowane na podzespołach AUDI A6, siedzenia , lusterka zewnętrzne i inne częsci są identyczne.
~Piotr
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
duzy samochod za duzo mniejsza kase , pali malo ale glosno ;)
~Majda
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Piękny AMCAR, zaokrągliłem ocenę do 5 gqiazdek lecz tak naprawdę należy mu się 4.6, gdyby nie ten kokpit...
~DB
Sedan 2.0 i 156KM 115kW
Jeździ się przyjemnie, choć radziłbym wybrac conajmniej 2.4. Dwulitrowa jednostka przy tej masie to zbyt mało.
Dziennik kosztów dla Dodge Avenger II
~vulpes
Sedan 2.0 CRD 140KM 103kW
Jak za tą cenę to ogromny,dość ekonomiczny,bardzo wygodny wóz.Duże koła i wysokie zawieszenie jak na polskie dziury super
~J
Sedan 2.4 i 175KM 129kW
No coz... Amerykanski samochod. Welcome to plasticland. (Bezawaryjność (drobiazgi))
~minio70d