Lista ocen Dodge Caravan III Grand Caravan (23) - Stosunek jakość/cena

Na liście zabraknie 45 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~gregorek@se.home.pl
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Gdyby było mnie stać na nowy taki nie zastanawiąłbym się ani minuty. Żaden inny europejski, japoński czy amerykański nie jest w stanie mu dorównać. I jeszcze jedno na koniec - ten samochód ma "to coś" czego inne nie osiągną nigdy.
~wojtek
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
nie mam zdania. wszystko co jezdzi jest za drogie w porownaniu do kosztu wytworzenia. zakup i utrzymanie samochodzu to duze i niepotrzebne wydatki ale bez auta ciezko a w niektorych miejscach niemozliwe zyc
~ryzag
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Jakość kiepska. Psują się zespoły. które w innych markach nie psują się aż do złomowania. Kiepskiej jakości amerykańskie materiały.Na naprawy wydałem ponad 18 tys. zł
~Otto
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Duzy kawałek samochodu za niewygórowaną cenę, mimo przecietnego wykonania prosta konstrukcja wydaje sie byc trwała. Niestety zuzycie paliwa nie zacheca do robienia duzych przebiegów.
~Pawel
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Nie wiem czy znalazl bym cos z takim wyposazeniem w podobnej cenie raczej nie... 4x4 samopoziomujace sie zawieszenie, samosciemniajace sie lusterka, system infinity 10 glosnikow :)
~djdit małpa o2.pl
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
Jest dużo tanszy od konkurencji (galaxy, alhambra) poniewaz duże silniki ale to wlasnie voyager jest the best, wystarczy założyc sekwencję...
~Piotr
Grand Caravan 3.8 166KM 122kW
Super, nagłośnienie INFINITY, wygodne fotele, elektryka i niezawodność i toporność ponad osiągi. Naprawdę warto.
~MARCIN-CRX@WP.PL
Grand Caravan 3.3 160KM 118kW
TERAZ SREDNI 10000 -15000TYSIECY ZLOTYCH STAN DOBRY DO KOMFORTU WIELKOSCI I PRAKTYCZNOSCI CIEZKO LEPIEJ TRAFIC
~Bartosz
Grand Caravan 3.0 V6 152KM 112kW
Za te pieniądze nie kupi się niczego co oferowało by większy komfort swoim pasażerom.
~dg67@poczta.onet.pl
Grand Caravan 3.8 179KM 132kW
Jeszcze zbyt droga (modna) zabawka, ale warto zainwestować, szczególnie na dłuższy czas.
Dodge Caravan III Grand Caravan