Oceny Dodge Caravan IV Grand Caravan 3.3 182KM 134kW 2001-2007

Dodge Caravan IV Grand Caravan 3.3 182KM 134kW 2001-2007 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Dodge Caravan IV Grand Caravan 3.3 182KM 134kW 2001-2007

~peter pitt
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Idealny jeśli chodzi o jakiekolwiek nagrywki, jazda swoją drogą. Content dla osób starszych XD nagrywamy razem z dziewczyną już 3 lata w tym aucie i wszystko się mieści, co można obejrzeć na lnstagramie:znieprawiona :) Polecamy się!
~Piotr
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Cóż, za moja opinię o aucie wystarczy to , że jeździłem nim 9 lat :) Bardzo dobry, tani w eksploatacji samochód. Po wyjęciu tylnej kanapy i środkowych foteli załadowałem do niego wersalkę + fotel + materac w IKEI . Z takim ładunkiem, przy prędkości 160 km/h spalanie to 16 l/100 km LPG. Jedyne części, które czasami ulegały zużyciu to gumy i łączniki stabilizatora. Po za tym nic się nie psuło, a samochód był po przejściach w USA. Żałuję, że go...
~brejn
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Użytkuję od 2012. Samochód komfortowy. Przestronny. Z instalacją LPG przy spalaniu przeciętnie 13L. Wychodzi relatywnie jakieś 5L Pb95 - czyli tyle co miejski mikro samochód. Standardowy serwis i wymiana częsci i płynów ekplatacujnych to koszt porównywalny z FIATem lub OPLEM - rozsądnie. Idealny w długim trasach. W mieście również się sprawdza.
~Ziom
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Mój ulubiony samochód. Miałem aut kilkanaście, prywatnie i w firmie. Nie jest to demon szybkości, ale swoje ruszy, po mieście nie ideał, bo duży (czujniki lub kamera dobra rzecz :). Niemniej wszystkie wypady ze znajomymi, dalekie i bliskie trasy to czysta przyjemność (zdecydowanie polecam dodatkowe monitory dla pasażerów i dobre audio)
~Adrian
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Wszystkie 7-osób może wygodnie siedzieć. Poza tym w kanapach znajdują się dwa orginalne w foteliki dla Dzieci, może nie najlepsze ale nigdy nic nie wiadomo. Przyspieszenie także nie najgorsze jak na Van-a.
3,8
~Maestro
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Uważam, że auto nadaje się na drogi amerykańskie. Na polskie dziury średnio. Zaczynają skrzypieć resory tylne, pojawiają się luzy w zawieszeniu przednim. Serwis ASO drogi, części też nie tanie. Wszystko ma swoje wady i zalety, ale nie kupiłbym już takiego auta.
~grzegorz
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
auto pszestronne na dzien dzisiejszy ceny i dostepnasc czesci bez problemu i w dobrej cenie, super wygodne na trasach, problem z parkowaniem w miastach,instalacja gazowa stag300 bez zadnych problemow , male problemy z zawieszeniem-koncowki drazkow kierowniczych oraz gumy stabilizatora -wymiana na 100000km ale temu winne sa nasze drogi
~radło
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Radio,CD + kaseta - a brzmienie muzyki... Pełna frajda podczas bardzo spokojnej jazdy. Zawsze za kierownicą wypoczywam. Radzę spróbujcie. Oczywiście to nie wyścigowiec,ale na drodze radzi sobie świetnie
3,3
~tomek waidemaier
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
przecietne auto dla przecietnej rodziny w usa auto dla matek z dziecmi jednak walory transportowe i komfort podrozowania zwlaszcza na dlugiej trasie potrafi zacmic wszystkie nie domagonia kto mysli o zakupie uzywanego caravana lub town & country (oba sa prawie identyczne) musi sie wystrzegac przebiegu powyzej 60000 mil .inaczej bedzie to dla niego przykre.chociaz sa nieliczne przypadki ze auta te przemierzyly 200.000 mil; ale osobiscie...
3,7
~Dominik
Grand Caravan 3.3 182KM 134kW
Ładny wygląd, pakowny, to mnie zachęciło do kupna tego auta. Problemy na przeglądach bo to szyby przyciemnione, światła nie mają atestu mnie zniechęciły.
Dodge Caravan IV Grand Caravan