Ocena kierowcy - Dodge Ram III

dejwitt@op.pl, 13 lat temu
Rok produkcji 2006
Dodge Ram III 5.7 345KM 254kW 2003-2008 - Oceń swoje auto
Silnik : rewelacyjny 5.7 V8 Hemi
zawsze marzylem o posiadaniu dodga rama do uzytkowania na codzien, auto jest naprawde bardzo dobre do pracy jak i uzytkowania na codzien, choc jego gabaryty czasem powoduja ze jest bardzo ciekawie na ciasnych ulicach i w centnrach miast
silnik w tym monstrum jest niesamowity, bardzo zrywny, elastyczny pieknie brzmi(ale to pewnie juz dual u mnie zastosowany), lykanie osobowek z pod swiatel powoli staje sie nudne :>...bardzo przyjemnie sie wyprzedza, samochod nie czuje zaladunku na pace czy tez przyczepy, lawety z autem, poprostu pieknie, pilnuje tylko oleju co by dostawal wlasciwy i przebiegow miedzy wymianami:) w wzamian odwdziecza sei bezusterkowoscia
skrzynia automatyczna 5 biegowa wiadomo, ale nie mechaniczna tylko juz na pelnej elektryce,osobiscie wolalbym mechaniczna jak w camaro, ale powiem szczerze,ze nie moge sie do niej doczepic oczywiscie znowu kwestia oleju, nie katownaia na zimnym oleju i wzasadzia skrzynka bezproblemowo sie sprawuje :)
uklad jezdny hm..ja mam wersje 4x4 weic jesli mi przyczepnosc tylnej osi nei wystarcza dolaczam przod i wtedy jedzie jak przyklejony, jesil chodzi o zawieszenie to nei mozemy sie po nim spodziewac ze bedzie jezdzil po zakretach jak przyklejony z dwoch prostych powodow: 1. jest to polciezarowka z waga prawie 3 ton i po 2 typowo amerykanskie zawieszenie nic dodac nic ujac..niektorzy pokochaja komfort kanapowca a inni wybiora cos europejskiego i tyle
w samochodzie sie siedzie wyzej jak wjakimkolowiek weuropejskim busie, to juz mowi samo przez sie ze widocznosc jest znakomita choc czasami moga przeszkadza bardzo szerokie slupki
hm...wszystko pod reka, nawiewy,sterowanie radiem ktore miesci sie w wielofunkcyjnej kierownicy,wszystko w najlepszym porzadku
grzeje tak jak powinien grzac i chlodzi jak lodowka
wersji QuadCab takiej jak ja mam z przodu jest bardzo wygodnie dla kierowcy i pasazera, bardzo duzo miejsca na nogi no i strasznie wygodny szeroki na 50 cm podlokietnik :) z tylu nie jezdze ale wspolczuje pracownika jak trzeba jecahc w daleka trase :> dla dzieci ok dla doroslych z tylu juz gorzej w wersji MegaCab z tylu jest tak samo doskonale wygodnie jak i z przodu
ja jestem maniakiem amerykanskich silnikow V8 i jak moge sie wsluchiwac w gulgot silnika oraz wydechu jadac bardzo mnie to cieszy, a jesli chodzi o cywilizowane wyciszenie to dopiero powyzej 120 robi sie troche glosno nie znosnie jest okolo 160km/h
zuzycie paliwa(lpg) jest adekwatne do gabarytow auta, jego aerodynamiki, napedu,oraz wysokiej pojemnosci, w miescie dochodzi do 26 litrow gazu na trasie od 17-21 litrow takie srednie spalanie ja odnotowuje poza tym nic nie beirze sie zniczego
kwota jaka trzeba wydac na dodga jest wg mnie najlepsza oferta na rynku...auto z duzym zapasem mocy, silniki bezawaryjne, auto przestronne, duze ogolem mowiac wól roboczy
auto bezawaryjne, ale jak to sie mowi \'jak dbasz tak masz\'
nie odnotowalem

LPG - zużycie paliwa dla silnika 5.7 345KM 254kW [l/100km]