Lista ocen DS 5 Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW 2011-2015 (14) - Ergonomia

Na liście zabraknie 6 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~vanoss
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
No tak, tutaj ponownie styl przegrał z funkcjonalnością. Pomimo braku rozsądnego miejsca na kubek z przodu, bo za nierozsądne uznaję wnęki w drzwiach to ode mnie pięć gwiazdek. Wszystkie przełączniki są tam gdzie być powinny, może tylko przyzwyczajenia wymagają klawisze do otwierania szyb w tunelu środkowym. Co prawda schowek przed pasażerem jest mizernych rozmiarów ale już schowek w podłokietniku jest ogromny na tyle, że wymagał dodatkowej...
~vwir
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Kilka rzeczy irytuje: przyciski do opuszczania szyb na konsoli centralnej sa bardzo nieintuicyjne i nieergonomiczne. Znacznie lepiej sprawowałyby się na drzwiach kierowcy (mam tak w drugim aucie). Przyciski sterowania head up display również dość nieintuicyjne. Poza tymi drobiazgami wszystko na swoim miejscu i zawsze pod ręką.
~hany
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Bardzo wygodna pozycja za kierownicą i świetne fotele (moje z masażem) ogólnie - najładniejsze wnętrze i bardzo czytelne - obsługa nawigacji i innych funkcji bardzo prosta - po 2 dniach już tylko intuicja . Duży plus - polski język w całym aucie i w nawigacji! - Audi do tej pory Polskich klientów nie szanuje...
~Michał
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Dwie główne wady - brak miejsca na kubek i brak możliwości otwarcia bagażnika przyciskiem na zewnątrz. Możliwe jest to tylko pilotem albo przyciskiem koło kierownicy. Do zalet na pewno HUD i możliwość wyłączenia wyświetlaczy w nocy.
~Jacek Marciniak
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Naprawdę dobrze wszystko jest na swoim miejscu oraz duża ilość przycisków co mi osobiście bardzo odpowiada.
~Tagor
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
Ergonomiczny koszmar. Brak miejsca na kubki, a sterowanie radiem bardzo nieprzemyślane.
~toko
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
dla mnie bomba - choc myslalem, ze srodek kierownicy bedzie nieruchomy, jak w C4 Picasso.
~tomek
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
auta trzeba się nauczyć - to nie jest VW ani skoda ale potem daje bardzo dużo frajdy z jazdy
~były fan
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
brak miejsca na kubki, plusem chłodzony schowek w podłokietniku
~Sand
Hatchback (Citroen) 2.0 HDi 163KM 120kW
schowek przed pasażerem tragedia podobnie jak uchwyt na napoje. Ale poza tym ok.
DS 5 Hatchback (Citroen)