Ocena kierowcy - Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d

Damiano, 19 lat temu
Rok produkcji 1977
Fiat 126p
Ogólnie fajnie sie jezdzi :)
Trudno rozpedzić tą bestje , ale ogólnie da się jezdzic - chyba szybsze od 105 :) . Jak na razie nie narzekam . Kupiłem samochód w pazdzierniku 2004 - do tej pory 2000 kilometrów :) bez wiekszych usterek
Co do kultry pracy skrzyni biegów nie bede sie wypowiadal ;p . Jedynka mi czasami wyskakuje hahaha , ale jest ogólnie okay najbardziej lubie wrzucac 4 :) ale na 3 ciagnie 80 dych i jak sie wrzuci na 4 po prostu bajka idzie jak przeciag bestyja jedna
Do dupy szczerze mówiąc - kierownica chodzi opornie , o komforcie nie wspomne ..... chyba ze na prostej gładkiej
małe to małe co tu duzo mówić ale jest okay
Kurde po prostu lubię te kształty ( podniecają mnie ;) )
Nie ma ogrzewania - w zimie po około 10 -15 minutach jazdy robi sie " cieplo " o ile mozna to nazwac ciepłem - w moim maluszku nie mam dzwigni w tunelu srodkowym do odłaczania , wiec cierpie gdy jest ciepło na dworze hehe
czasami jak wciskam sprzegło noga znajduje sie na nadkolu - ale da sie przywyczaić nie jest tragicznie ( mam 180 cm wzrostu 0 :)
Takowego nie posiada :)
Miasto - 7 - 7,5 w zimie tyle mi pali - w lecie pewnie zejdzie do 6 literków :) nie jest zle ogólnie nie narzekam ( tylko syf mam w baku , ale mam zaje..... mechanika złota rączkę ;) , wiec cus poradzi :) pozdro dla Marcina
ja kupiłem swojego za 450zł wiec wiele nie oczekuje :) ale w koncu to tylko maluszek
a co chwile cos pierdolnie , ale ogólnie drobne rzeczy :)
na razie cisza poza sciaganiem w prawo przy mocniejszym hamowaniu ( staje bokiem ) :)

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.6 23KM 17kW [l/100km]

3,5