Ocena kierowcy - Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d

wojtek, 16 lat temu
Rok produkcji 1997
Fiat 126p
Inne : w sumie to nic mnie mile nie zaskoczyło ;/
Przeniesienie napędu : jedynka i wsteczny czasami nie wchodza (chyba wina lizaka)
Karoseria : zamek w kokru od wlewu paliwa czasami się blokuje- wtedy trzeba go spsikac wd40
Układ elektryczny : wtyczka od odcięcia zapłonu czasami wypada i wtedy auto gasnie w najmniej niespodziewanych momentach
na początek na 1. auto może byc
elastyczności nie ma, ale do jazdy po mieście wystaracza, na trasie jak się już rozbuja też nie jest źle
właściwie biegi wchodza prezyjnie, tylko 1-dynka i wsteczny czasami nie wchodza i trzeba wtedy podwójnie wysprzęglić
ciągła walka o przetrwanie:D za szybko skręcajać jest podsterowny, za szybko wchodzać w zakręt jest nadsterowny- ale przynajmniej nudno nie jest;)
wiadomo że bardzo dobra bo szyby stanowią z 50% karoserii, ale lusterka mogłby być trochę większe
4 przyciski idelanie rozmieszczone tuż przy kierownicy. radio umieszczone za nisko przez co gdy coś się przy nim majstruje trzeba odrywać wzrok od jazdy
w sumie dmuchawa działa dość wydajnie, a i się całkiem szybko nagrzewa
wiadomo, jak to w maluchu;/ chociaż ja jako kierowca w sumie nie narzekam
jak to w maluchu, powyżej 80km/h łeb urywa
ceny części śmiesznie tanie i ogólniedostepne, jeśli chodzi o spalanie to mój malan pali trochę za dużo- ale to kwestia regulacji gaźnika.
wiadomo że ten samochód kupuje się z powodu braku $$, także nie można się spodziewać niewiadomo czego. w tej cenie można mieć tylko rower
w sumie od paru tys. km nic mi się nie psuje, tylko zamek w korku od paliwa czasami się blokuje i trzeba go wtedy spsikać wd40
przez pare tyś. km nic mi się nie popsuło, mimo że maluszek nie ma ze mną łatwo (często lubie nim poszalec;p )

Pb - zużycie paliwa dla silnika 0.65 24KM 18kW [l/100km]

7,1
6,7

Usterki Fiat 126p "Maluch"

Fiat 126p "Maluch" – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

Fiat 126p "Maluch" Hatchback 3d