Oceny Fiat 500L Hatchback 5d

Oceny Fiat 500L Hatchback 5d – wybierz silnik

Najnowsze oceny Fiat 500L Hatchback 5d

~bouvierek
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto piękne. Świetnie rozplanowane wnętrze. Mnóstwo miejsca, na tak mały samochód. Bagażnik uważam za bardzo praktyczny z możliwościami różnej kompozycji wnętrza bagażnika aż po możliwość przewożenia przedmiotów długich (składa się nie tylko tylna kanapa ale i przedni fotel pasażera. Wnętrze obszerne i szerokie. Ładnie wykończone. Plastiki obłożone w większości miękkimi materiałami. Miła kierownica. Auto ma niezrównaną zaletę na nasze drogi...
~Bogdan
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Samochód ma może trochę kontrowersyjny kształt, ale jego wnętrze jest dobrze przemyślane, wygodne i użyteczne. Zastanawiałem się nad wyborem silnika wysokoprężnego, ale przy aktualnych cenach paliwa, taki wybór wydał mi się mało ekonomiczny. Miałem już kilka Fiatów (126P, Uno, Punto II, Grande Punto) i wydaje mi się, że jakość wykonania 500L jest lepsza. Jak do tej pory nic nie trzeszczy, nic nie piszczy, nic się nie ociera. Elementy są dobrze...
~Mariusz
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto, to bardzo oszczędny (przy jeździe ekonomicznej) samochód o dużym wnętrzu i bagażniku. Spala 4,5l paliwa albo niecałe 7l gazu podczas jazdy na pograniczu Czesko-Polskim gdzie mieszkam. idealne auto zaprojektowane przez ludzi z gór dla ludzi z gór.
~GAJOS
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Auto pojemne wygodne w mieście ale silnik jeśli chodzi o moc fatalny- Yaris 1.0 jest szybszy
~Kuba
Hatchback 5d 0.9 TwinAir 8V 105KM 77kW
Pakowne, zręczne auto; wykorzystywane skutecznie w mieście i w trasie.
~Przemysław Gola
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Samochód bardzo ładny. Wysoka jakość materiałów. Pochwała za funkcjonalność (np. przemyślana konstrukcja bagażnika). Wg testów samochód bardzo bezpieczny.

Usterki Fiat 500L

Fiat 500L – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

3,2
~pejo
Hatchback 5d 1.4 16V 95KM 70kW
Czy ładny - kwestia gustu. Czy fajnie się nim jeździ? jak ktoś lubi doznania z samochodów dostawczych to proszę.
~Rumek
Hatchback 5d 1.6 MultiJet 105KM 77kW
Jtd to kilka klas wyżej od TDi, kultura pracy niezła, choć w porównaniu do HDi głośniejszy. Po nauczeniu się silnika i skrzyni biegów jest na prawdę satysfakcjunująco. (Silnik)
Fiat 500L Hatchback 5d