Ocena kierowcy - Fiat Freemont

Artur, ponad rok temu
Silnik 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW
Rok produkcji 2016
Fiat Freemont 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW 2011-2016 - Oceń swoje auto
Inne : Ladownosc i komfort jazdy.
Układ elektryczny : Najbardziej mi dala sie we znaki kamera cofania, ktora raz sie wlaczala, raz sie nie wlaczala.
Jezeli chodzi o ilosc miejsca i schowków, to jestem bardzo zaskoczony. Kupiłem go, ze po urodzeniu sie drugiego dziecka, moj nissan quashqai byl juz za maly, na wozenie wozka, fotelikow, rowerkow itd. Do freemonta zawsze sie zapakowalem bez problemu. No i oczywiscie zawsze pokazuje innym tatusiom zamontowane w tylnych siedzeniach wysuwajace sie podkladki dla dzieci oraz milion roznych schowkow. Jedyny minus, to gdy zona nim jezdzi po miescie i potrafi dobic ze spalaniem do 12L/100km. Na trasie przy tempomacie ustawionym na 120km/h mozna spokojnie zejsc do 6L/100km.
W nigdy mnie nie zawiodl, ale tez nie ma w nim nic ekscytujacego. Nie wgniata w fotel, ale tez nie jest to samochod do szalenczej jazdy.
Czasami zredukuje bieg w malo odpowiednim momencie, ale ogolnie jest ok.
Malo skretny i dosc plywa, ale dzieki temu jest tez dosc komfortowy na dluzsze trasy.
Juz pare razy zona mnie uprzedzala, jak piesi szli przez pasy od mojej strony, a ja ich nie widzialem, przez slupek A. Jest zdecydowanie za duzy.
Tutaj uwazam, ze regulowania manualnie i automatycznie klimatyzacja na miejscach z tylu, a nawet na ostatnie kanapie, to mile udogodnienie.
Mam ponad 2m wzrostu. Nawet przy zapakowanym samochodzie (7 osob i bagaz) mialem miejsce, a pasazerowie tez jakos bardzo nie narzekali.
Mnie dobija jego paliwozernosc w miescie. O czesci raczej nie jest trudno.
w trakcie 3 lat, padla mi kamera cofania, czujnik spalin i sprzeglo alternatora. Łącznie wszystko udalo sie naprawic za nie cale 2tys pln.

On - zużycie paliwa dla silnika 2.0 Multijet II 16v 170KM 125kW [l/100km]

9,3