Lista ocen Fiat Linea (169) - Silnik

Na liście zabraknie 85 opinii, w których wybrana kategoria jest pusta
~jarozocho
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Silniik po przejechaniu 40tys km na gazie bez uwag.. muszę się przyznać że prawie jeździł na sucho ... zapomniałem o uzupełnieniu oleju w ferworze walki i ... I NIC... :-)
~posiadaczlinei
Sedan Facelifting 1.3 MultiJet II 95KM 70kW
Silnik wbrew obawom ma wystarczająco dużo mocy by nie być zawalidrogą, pozwala na płynne wyprzedzanie do ok 100km/h. Pracuje dosyć cicho(oczywiście po rozgrzaniu)
~QWR
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
ten silnik to naprawdę rewelacja, co prawda efekt nie jest już piorunujący gdy auto jest maksymalnie napakowane ale nawet tak i z 4 rowerami na dachu zbiera się jak talala:)
~Lineowicz
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Silnik w mojej wersji to akurat najsłabszy punkt. Zakup był świadomy i wiedziałem, że to auto nie służy do osiągania dużych przyspieszeń. Do moich zastosowań w sam raz.
~adaś niezgódka
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Nie dość, że zdarzają się awarie osprzętu to jest mułowaty - zero przyjemności z jazdy. Sprzęgło wymieniane już przy 70 tys. km to kiepski wynik.
~BoomirPL
Sedan 1.4 T-Jet 16v 120KM 88kW
Przyjemność z jazdy. Moc wystarczająca, doskonała elastyczność na trasie dzięki wysokiemu momentowi obrotowemu, wyczuwalnemu już od ok 2000 rpm.
~rafgda
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
silnik słaby ale kupiłem to auto z tym silnikiem świadomie i wiedziałem, czego można się spodziewać. silnik dość elastyczny, i przyjemnie pracujący
~piotr r.1966
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
silnik nie daje przyjemnosci z jazdy. Sprawuje sie poprawnie ,odwdziecza sie za to bardzo umiarkowanym zuzyciem paliwa jak na ten dosc spory samochod
~lineass
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
...porażka, ten silnik to shit. Nie kupujcie auta z tym silnikiem. Wszystko mniejsze was wyprzedzi. No chyba że dla dzidków w kapeluszach.
Dziennik kosztów dla Fiat Linea
5,4
7,6
8,8
~Fist User
Sedan 1.4 8v 77KM 57kW
Jest za słaby i tyle, znowu +10 KPL za T-Jet´a to przesada... Szkoda, że nie montują 1.4 90KM z Brawy. To byłby złoty środek. A tak... turla się ;-))