Ocena kierowcy - Fiat Marea Sedan

zk252@wp.pl, 21 lat temu
Silnik 1.8 16V 113KM 83kW
Rok produkcji 1997
Fiat Marea Sedan 1.8 16V 113KM 83kW 1996-2002 - Oceń swoje auto
następne tj. 10 auto chcę mieć Maree- może z mocniejszym silnikiem choć ten też ma jad
powyżej 3.5 tysiacz obrotów wciska w fotel, elastyczny bardzo, na trasie 5 bieg praktycznie wystarczy,
jedzie jak po szynach, nawet na moment nie daje znać że ma ochotę uciec z obranego kierunku
pakowny bagażnik,w środku miejsca na 5 osób bez gniecenia, 500 kilometrów tym autem non stop i nie bolą cztery litery w przeciwieństwie do Poloneza w nim po paru kilometrach to się dzieje
klimatronik jest rewelacyjny, nadmuch w środkowej części konsoli na szyby rewelacja,
jak na swoją cenę - nawet w Mercedesie za 200 tysięcy zł nie zawsze jest cicho jak makiem zasiał.
kwestia ciężkości nogi po mieście na trasie mieści się po niżej norm fabrycznych, jeżeli nie robić napraw i przeglądów w serwisach Fiata to zarówno części jak i robocizna to betka
za 18.500 zł kupiłem auto nie bite, z klimą i paroma niezłymi bajerami - niech mi ktoś pokaze za te pieniądze inne auto tej klasy! zresztą mam sentyment do Fiata a miałem już auta różnych producentów
bez awarii - typowe naprawy / klocki tarcze płyny silenbloki- zawieszenie to i tak jak na nasze drogi rewelacja trzeba tylko o nie dbać, zresztą jak w kazdym aucie

Usterki Fiat Marea

Fiat Marea – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu