Lista ocen Fiat Multipla I (182)

~muha ha
Minivan 1.9 JTD 115KM 85kW
auto bardzo pakowne, po wyrzuceniu 2 siedzen z tyłu mam olbrzymia przestrzen ladunkowa i ciagle 4 fotele, duzym plusem jest mozliwosc wsiadania z kazdej strony - dzwignia w desce, wygoda w trasie i nawet wmiescie mimo ze jest to auto szerokie nie ma problemu z parkowaniem
~RAFALWR
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Silnik oceniam na 5+,praca,kultura to jest coś co VW a zwłaszcza 1,9 tdi (miałem taki w audi A4 głośny)może tylko pomażyć.Jeżeli chodzi o elastyczność,to jest trochę gorzej,ale wiadomo gabaryty trochę inne.Podsumywując silnik i komfort w tej klasie nie ma konkurencji. (Silnik)
~oneth@op.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
jechałem kiedyś koło salonu fiata, obok mnie coś dziwnego skręciło nagla w prawo i zniknęło ja ufo we mgle. Pognałem za tym czymś. Stało zaparkowane przy krawężniku. Kierowcy już nie było. Tak nagle, tak szybko ? Jak on to zrobił ? Oglądam i czytam napis marki !!! fiat !!?? Szybciutko do salonu, stoi. Ale pięknie dziwny. Prawie na głos powiedziałem - jesteś moja !!! Za dwa miesiące miałem ją obok. Trwa to już piąty rok. Najpierw benzyna...
~RAKUS1
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Fiat Multipla--auto to bardzo pozytywnie mnie zaskoczyło,dużo miejsca w środku, ciche, jak dla mnie wielki plus, że drążek skrzyni biegów znajduje się przy kierownicy oraz 3 fotele z przodu.
3,5
~muras
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
za przestrzeń bez gniecenia się, choć bagaznik bez złożenia foteli nie za wielki i wszystko po nim lata bez umocowania na zakretach.
~Kierowca WAWA Taxi Warszawa
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Chyba najlepszy samochód na taksówke jakim do tej pory jeździłem, pasażerowie są zadowoleni choć kobietą w spódnicy troche ciężko się wsiada bo jest troche wysoki. Aby sie przejechać wystarczy w Warszawie zadzwonić po taksówke pod nr 9644 lub 870 5000 i zamówić sobie Multiple. W tej chwili nie ma już żadnych dopłat za podstawienie takiego samochodu więc każdy może się przekonać jak tym się jeździ.
~MWCom mwcom@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Jeśli masz odwagę go kupić,to na pewno się nie zawiedziesz.Dzieciaki są wniebowzięte jeżdżąc autem z szybami do ziemi.Można przejechać cały kraj nie spotykając drugiego takiego "potworka",a jeśli juz to nastąpi,to z reguły jest bardzo sympatyczne (mrugnięcie światłami lub inne pozdrowienie)
~WalQ
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Autko oceniam na dobrze, kilka rzeczy moglo by byc lepsze ale i tak uwazam multiple za najlepszego minivana na rynku
~umm572@wp.pl
Minivan 1.6 16V 103KM 76kW
Konkurencyjna cenowo alternatywa dla wszystkich którzy musza przewozić 6 osób. Trochę szokujący i odstraszający wygląd jest zmyłką gdyż dopiero po przejechaniu kilkuset kilometrów można ocenić wszytkie jego zalety i cechy. Miło też na trasie spotkac imiennika. Przydałby się klub użytkowników tego auta i jego porzednika czyli pierwszej wersji Multipli opartej na Fiacie 600
~jacekzom, jacekzom@poczta.onet.pl
Minivan 1.9 JTD 110KM 81kW
Rewelacja. Wspaniale auto rodzinne. Wyroznia sie na ulicy, jak dla mnie jest piekna, i dobrze ze nie ma juz tych dziwnych "oczu" nad maska. Draznia glownie braki wersji Active: brak przerwanej pracy tylnej wycieraczki, podgrzewania lusterek, czujnika temp. zew. (ale mozna sobie wybrac w komputerze stopnie C lub K!), nie mozna wlaczyc swiatel pozycyjnych przy wylaczonej stacyjce, brak zarowek i wlacznika przednich swiatel p. mgielnych...