Oceny Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004

Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004 - Oceń swoje auto

Najnowsze oceny Fiat Palio II Weekend 1.2 i 73KM 54kW 2001-2004

~marber5@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
JAK KTO DBA TAK MA !!! NIE STAĆ MNIE NA DROGIE AUTO A FIAT JEST TANI I TANIE SA CZĘŚCI DO NIEGO ZA NAPRAWE / REGULACJE HAMULCÓW ZAPŁACIŁEM 30ZŁ TERAZ JEST OK BLACHA JEST W PEŁNI OCYNKOWANA NIE MA ŚLADÓW KOROZJI AUTO JEST STWORZONE DLA RODZINY 3-4OSOB ALE NIE JEST TO MERCEDES TRZEBA GO CZĘSTO KONTROLOWAĆ DLA BEZPIECZENŚTWA
~michał
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
przestronny samochod rodzinnny za mała kase. Bezawaryjny!!! tylko silnik 1,2 a kombi to porażka. Wyglad zewnetrzny tez nie zachwyca, srodek ładny ale to kwestia gustu. Temu tez nie daje doskonałej oceny a tylko dobra.
~Fabrico Italiano Alacortii in Torino
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Ogólnie tylko tankować i w droge.Wymiana tylnych spreżyn-koszt 160zł,wymiana gałki 35zł gałka,80zł ust. zbieżnosci.Komplet świec 50zł Champion,Tarcze przód 160zł.Ostatnio spaliło sie podswietlenie zegara.Takie sa narazie moje nieplanowane koszty.Wszystkie ceny podane za orginalne czesci,niektóre produkowane w Brazyli.Napraw dokonuje sam.
~remiczek1@wp.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
jako caloksztalt to nie moge narzekac, zawsze mnie dowozil na miejsce i z powrotem, a jak sie psul to juz pod domem, warto stosowac dobre oleje do silnika (ja leje Selenie 20k), usunolem katalizator i jakos lepiej zaczal jechac (jakby go kto w d.. kopnal), autko mam od nowosci tzn salonowiec, rzadko sie psuja drobiazgi ale jak juz sie sypie to konkretnie, czesci ciezko dostac na szrotach wiec zostaja nowki troche drogo ale jak kogos stac na...
~tolo
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
SSUUPPEERR. Jak ktoś szuka taniego niezawodnego i niestarego auta. gorąco polecam. Swoją jedynkę skasowałem całkowicie. Wyszedłem bez szwanku. Teraz mamII fajna jazda minimalne spalanie ok 6l LPG na sekwencyjnym gazie - Smiech co za koszty. Serwis jak się znajdzie normalnego mechanika niedrogi.
~wooky@gazeta.pl
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Samochód dla osób potrzebujących pojemne kombi, a przede wszystkich pojazdu taniego i oszczędnego. Ma swoje wady i zalety, ale generalnie nie ma co narzekać :)

Usterki Fiat Palio II

Fiat Palio II – wystepowanie usterek w zależności od przebiegu

~Witek
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Mimo że sie troche psuje i niejest komfortowe to i tak uważam że to fajne autko i dlatego doskonale
3,1
~Daro75 - daro75@gmail.com
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
przeciętne auto za przeciętne pieniądze w przeciętnym wieku
3,5
~Last (last@wp.pl)
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
samochód dobrze w miarę sie sprawuje do 6 lat.. potem się zaczyna...
~Lancer Evolution
Weekend 1.2 i 73KM 54kW
Jak za tą cene bardzo dobre auto z fajnym silnikiem, hamulcami i zawieszeniem.
Fiat Palio II Weekend